loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Arnold Iron Whey - Muscle Pharm

Arnold Iron Whey - Muscle Pharm: Bielkoviny sú dôležité a predstavujú jednu z najdôležitejších živín pre telo. Každý športovec vyžaduje a mal by konzumovať oveľa viac bielkovín než ľudia, ktorí sú neaktívni. Preto športovci a kulturisti potrebujú suplementovať proteínmi.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

reklamny baner arnold iron whey

  1. 22 gramov srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality
  2. Neskutočná chuť
  3. Instantné a rýchle na prípravu
  4. Výborná stráviteľnosť

Arnold IRON WHEY PROTEIN:

Vysoko kvalitný vzorec, ktorý poskytuje veľké množstvo prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín pre každodennú potrebu. Bez ohľadu na vek, či úroveň fyzickej aktivity, srvátkový proteín je nevyhnutný do každého nutričného režimu, pretože telo predstavuje katalizátor rastu svalov a syntézy bielkovín.

  • Naozajstní lekári
  • Skutočná veda
  • Prielomová inovácia

Keď sa firma Muscle Pharm, ktorá je známa svojim vedeckým tímom a ich výskumom v oblasti suplementov spojila s ikonou Arnoldom Schwarzeneggerom vedela, že musí na trh priniesť niečo viac. Konkrétne sa jedná o vyššiu proteínovú formulu, ktorá zvýši ešte viac retenciu dusíka, pretože jedine tak môžu svaly rásť.

Jedným z najúčinnejších zdrojov dusíka je srvátkový proteín. Naša ultra-mikrofiltrovaná srvátka prináša prirodzene sa vyskytujúce anabolické aminokyseliny priamo do krvného obehu. Tento prudký nárast aminokyselín vytvára dusíkom bohaté prostredie potrebné pre syntézu svalových bielkovín, čo je kľúčová rola pri budovaniu svalovej hmoty.

Dávkovanie

Slúži ako doplnok stravy. Zmiešajte 1-2 odmerky s 200 - 400 ml studenej vody. Konzumujte 1-3 krát denne. IRON WHEY sa odporúča užívať pred a ihneď po tréningu.  Ak chcete zvýšiť príjem bielkovín v jednej porcii a dosiahnuť vynikajúcu chuť nápoja, použite pri príprave nízkotučné mlieko namiesto vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (32,4 g) % DV
Počet dávok v balení: (2,27 kg) 70
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 120 kcal
Kalórie z tuku 9 kcal
Tuk celkom 1 g 2 %
Saturovaný tuk 0,5 g 3 %
Trans tuk 0 g
Cholesterol 30 mg 10 %
Sodík 160 mg 7 %
Draslík 160 mg 8 %
Sacharidy celkom 6 g 5 %
Vláknina 0 g
Cukry 2 g
Bielkoviny 22 g 44 %
Vitamín A 12,26 iu 0,41 %
Vitamín C 0 mg 0 %
Vápnik 95 mg 9,5 %
Železo 0,28 mg 2 %
˟ denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Protein Matrix (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, srvátkový hydrolyzát), Amino Matrix [L-Glycín, L-Taurín, BCAA (leucín, izoleucín, valín) (3:1:2), L-glutamín], prírodné a umelé príchute, glukózové polyméry, Suspension Matrix (xantán, celulózová guma, guarová guma), ľanový olej, morská soľ, acesulfam draselný, sukralóza, enzým (laktáza).

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať suroviny  obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy a arašidy.

Upozornenie: Tento produkt je určený ako doplnok stravy. Nepoužívať ako jediný zdroj výživy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO