+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Arnold Iron Whey - Muscle Pharm

Hlavný obrázok Arnold Iron Whey - Muscle Pharm
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Arnold Iron Whey - Muscle Pharm: Bielkoviny sú dôležité a predstavujú jednu z najdôležitejších živín pre telo. Každý športovec vyžaduje a mal by konzumovať oveľa viac bielkovín než ľudia, ktorí sú neaktívni. Preto športovci a kulturisti potrebujú suplementovať proteínmi.


Popis produktu

reklamny baner arnold iron whey

  1. 22 gramov srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality
  2. Neskutočná chuť
  3. Instantné a rýchle na prípravu
  4. Výborná stráviteľnosť

Arnold IRON WHEY PROTEIN:

Vysoko kvalitný vzorec, ktorý poskytuje veľké množstvo prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín pre každodennú potrebu. Bez ohľadu na vek, či úroveň fyzickej aktivity, srvátkový proteín je nevyhnutný do každého nutričného režimu, pretože telo predstavuje katalizátor rastu svalov a syntézy bielkovín.

  • Naozajstní lekári
  • Skutočná veda
  • Prielomová inovácia

Keď sa firma Muscle Pharm, ktorá je známa svojim vedeckým tímom a ich výskumom v oblasti suplementov spojila s ikonou Arnoldom Schwarzeneggerom vedela, že musí na trh priniesť niečo viac. Konkrétne sa jedná o vyššiu proteínovú formulu, ktorá zvýši ešte viac retenciu dusíka, pretože jedine tak môžu svaly rásť.

Jedným z najúčinnejších zdrojov dusíka je srvátkový proteín. Naša ultra-mikrofiltrovaná srvátka prináša prirodzene sa vyskytujúce anabolické aminokyseliny priamo do krvného obehu. Tento prudký nárast aminokyselín vytvára dusíkom bohaté prostredie potrebné pre syntézu svalových bielkovín, čo je kľúčová rola pri budovaniu svalovej hmoty.


Dávkovanie

Slúži ako doplnok stravy. Zmiešajte 1-2 odmerky s 200 - 400 ml studenej vody. Konzumujte 1-3 krát denne. IRON WHEY sa odporúča užívať pred a ihneď po tréningu.  Ak chcete zvýšiť príjem bielkovín v jednej porcii a dosiahnuť vynikajúcu chuť nápoja, použite pri príprave nízkotučné mlieko namiesto vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (32,4 g) % DV
Počet dávok v balení: (2,27 kg) 70
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 120 kcal
Kalórie z tuku 9 kcal
Tuk celkom 1 g 2 %
Saturovaný tuk 0,5 g 3 %
Trans tuk 0 g
Cholesterol 30 mg 10 %
Sodík 160 mg 7 %
Draslík 160 mg 8 %
Sacharidy celkom 6 g 5 %
Vláknina 0 g
Cukry 2 g
Bielkoviny 22 g 44 %
Vitamín A 12,26 iu 0,41 %
Vitamín C 0 mg 0 %
Vápnik 95 mg 9,5 %
Železo 0,28 mg 2 %
˟ denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Protein Matrix (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, srvátkový hydrolyzát), Amino Matrix [L-Glycín, L-Taurín, BCAA (leucín, izoleucín, valín) (3:1:2), L-glutamín], prírodné a umelé príchute, glukózové polyméry, Suspension Matrix (xantán, celulózová guma, guarová guma), ľanový olej, morská soľ, acesulfam draselný, sukralóza, enzým (laktáza).


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať suroviny  obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy a arašidy.

Upozornenie: Tento produkt je určený ako doplnok stravy. Nepoužívať ako jediný zdroj výživy.


Hodnotenie

4.8
14 hodnotení

Novinky