loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Arnold Iron Pump - Muscle Pharm

Arnold Iron Pump - Muscle Pharm: IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

  1. SUPER oxid dusnatý
  2. Formula s arginínom!
  3. Zažite maximálne  napumpovanie svalov!

Keď sa firma Muscle Pharm, ktorá je známa svojim vedeckým tímom a ich výskumom v oblasti suplementov spojila s ikonou Arnoldom Schwarzeneggerom vedela, že musí na trh priniesť niečo viac. Arnold skvele popísal, že práve napumpovanie svalov je ten najlepší pocit v posilňovni, ktorý môžete zažiť. To predstavuje určitý signál, že telo rýchlo rastie. A buďme úprimní, žiadny pocit nie je motivujúcejší než napumpovanie počas celého dňa.

IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

ION-3 NITRATE technológia:

Ako prví na svete využívame upravenú arginínovú formulu. IRON PUMP využíva “Super Nitric Oxide” ION-3 Nitrate technológiu, ktorá otvára krvné cesty do svalov a zlepšuje účinnosť bežnej formy arginínu. L-arginín je fúziou arginínu a kyseliny dusičnej, ktorá zvyšuje prietok krvi a distribúciu živín. To má za následok zlepšenie športového výkonu, lepšiu regeneráciu a zvýšenie svalovej hmoty. Arginín tvorí oxid dusnatý na podporu prekrvenia a zvýšenia hladiny rastového hormónu. Vysoko vstrebateľný derivát kyseliny dusičnej zväčší vaše svaly, aktivuje hladkú svalovinu, rozšíri tepny a vlásočnice. Tým sa maximalizuje prietok krvi do vašich svalov. Jedná sa o najmodernejšiu formu oxidu dusnatého vo svete športovej výživy.

Dávkovanie

Slúži ako doplnok stravy, zmiešajte jednu dávku (1 odmerka) s približne 200-250 ml vody a užite 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch) 1 odmerka (6 g) % DV
Počet dávok v balení: (180 g) 30
Počet dávok v balení: (360 g) 60
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 1 g < 1 %
Vitamín C 250 mg 417 %
Niacín 25 mg 125 %
Vitamín B6 15 mg 750 %
Vitamín B12 25 mcg 417 %
Vápnik 29 mg 3 %
NITRIC OXIDE BLEND 2 075 mg *
L-Arginine Nitrate
L-Glycine
Agmatine Sulfate
Beet Root (Beta Vulgaris) Extract High In Nitrates
L-Ornithine HCl
Hawthorn Berry (Crataegus pinnatifida) Powder
ENERGY & CNS BLEND 2 051 mg *
Cholín bitartrát
L-tyrozín
Kofeín bezvodný
Vinpocetine
** denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Glycín, prírodná a umelá aróma, kremičitan vápenatý, sukralóza, red beet juice powder (pre farbu).

Upozornenie

  • UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
  • Alergénové upozornenie: Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať zložky obsahujúce mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, arašidy, pšenicu a sójové bôby.
  • Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Neužívajte ak trpíte nízkym, alebo vysokým krvným tlakom. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí!
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO