loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Arnold Iron Dream od Muscle Pharm

Arnold Iron Dream - Muscle Pharm: Ak bude váš spánok hlboký, vaše výsledky sa dostavia rýchlejšie.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Krásne snívaj a buď veľký!

Čím viac budete trénovať, tým väčší, silnejší a rýchlejší budete, ale je tiež nutné dodržiavať správnu životosprávu a zabezpečiť správne biologické prostredie. Spánok je kľúčovým prvkom pre rast svalovej hmoty. Tu sa maximalizuje prírodné okno budovania svalov. 

Ak bude váš spánok hlboký, vaše výsledky sa dostavia rýchlejšie. Iron Dream je vytvorený pre podporu zvyšovania prirodzenej hladiny rastového hormónu a testosterónu, čo samozrejme zlepší regeneráciu a zvýši podiel novej svalovej hmoty. Zároveň pomáha chrániť svalovú hmotu a týmto procesom pomáha v ideálnom období pre vaše telo ... počas hlbokého a výživného spánku. 

NIGHT GROWTH MATRIX:

  • Night Growth Matrix je tvrdo pracujúca kombinácia ingrediencií, ktoré pomáhajú fyzickej a duševnej regenerácii a predlžuje dobu trvania hlbokého spánku. Tento účinný matrix navyše obsahuje kľúčové zložky GABA, Horny goat weed, Mucuna prurients a melatonín pre podporu sekrécie rastového faktoru IGF-1. Zabezpečuje podporu REM fázy spánku, kedy sa optimalizuje schopnosť tela obnovovať poškodené svalové bunky. 
  • GABA: má pozitívny účinok na vylučovanie rastového hormónu tým, že predlžuje REM fázu spánku a tým nepriamo zväčšuje svalovú hmotu. Horny goat weed napomáha v oblasti sexuálneho zdravia a prirodzenej hormonálnej rovnováhy. Tieto skutočnosti platia pre mužov aj ženy.
  • Mucuna pruriens: podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu prostredníctvom inhibície prolaktínu, ktorý v tele zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu (LH).
  • Melatonín: užívanie melatonínu pred spaním podporuje lepší spánok a relaxáciu. To môže znížiť oxidatívny stres, zlepšiť obranyschopnosť organizmu a metabolizmus lipidov.

MUSCLE RECOVERY MATRIX:

  • L-glutamín, BCAA nitrate a senovka grécka sú látky, ktoré účinne podporujú správne fungovanie imunitného systému, majú anti-katabolické a regeneračné účinky. Okrem toho zvyšuje syntézu bielkovín a dopĺňa energetické zdroje vyčerpané tvrdým tréningom. 
  • L-glutamín: znižuje katabolizmus, podporuje anabolické prostredie a zdravý imunitný systém. 
  • BCAA nitrate: aminokyseliny s rozvetveným reťazcom spolu s dusičnanom vytvárajú väčšiu stabilitu BCAA a efektívny transport nitrátov do krvi. 
  • Senovka grécka: poskytuje podporu sexuálneho zdravia. S udržiavaním zdravej hladiny testosterónu úzko súvisí aj nárast svalovej hmoty, energie, celkovej pohody a množstva tuku v tele. 

Dávkovanie

Užívajte jednu dávku (1 odmerka) s 200 ml vody 30 - 45 minút pred spaním. Užívajte v cykloch, päť dní užívajte a dva dni majte prestávku v užívaní.  Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je odporúčané minimálne 8 hodín spánku. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (5,6 g)
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky: príchuť Fruit Punch
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 1 g
Vitamín D 250 iu
Vitamín B6 10,5 mg
Horčík 125 mg
Zinok 34 mg
Meď 1 mcg
Bór 2 mg
Arnold’s Dream Proprietary Blend 2 845 mg
Night Growth Matrix:
L-Glycine
Phenibut
L-tryptophan
Mucuna Pruriens 20% L-Dopa
Horny Goat Weed (Epimedium Sagittatum)
Stem and Leaf Extract
Muscle Recovery Matrix:
L-Glutamine
BCAA Nitrate 3:1:2 Blend (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine)
Fenugreek (Trigonella Foenum Greacum)
Proprietary Seed Extract Standardized to 50% Saponins

Zloženie

Ostatné zložky: Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kremičitan vápenatý, sukralóza, prášok z červenej repy (farbivo), acesulfam draselný. 

Upozornenie

Užívajte len pred spaním. Produkt môže spôsobovať ospalosť. Neužívajte spolu s alkoholom. Určený pre zdravých ľudí starších ako 18 rokov. Neužívajte ak ste tehotná, alebo dojčíte. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Ak na sebe spozorujete akýkoľvek negatívny účinok, prestaňte s užívaním a o ďalšom postupe sa poraďte s odborníkom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy, pšenicu a arašidy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK