+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Arnold Iron Cre3 - Muscle Pharm

Hlavný obrázok Arnold Iron Cre3 - Muscle Pharm
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Arnold Iron Cre3 - Muscle Pharm: Iron CRE3 je oveľa viac silnejší než bežné druhy kreatínu. Účinná dávka predstavuje len 1/10 veľkosti štandardnej dávky kreatínu monohydrátu.


Popis produktu

  1. Špičkový prielom kreatínu s ION-3 Nitrix technology
  2. Zažite šialene dlhé cvičenie!
  3. Zvýšený výkon, plnšie svaly a vyššia sila!

Dokonalé prekrvenie a lepší výkon je to, čo všetci chceme. S Iron CRE3 budú vaše svaly plné a pripravené na dlhotrvajúci výkon. Športovci si zaslúžia inovatívne doplnky, ktoré im pomôžu nadobudnúť svalovú kvalitnú svalovú hmotu.

ION-3 NITRATE TECHNOLOGY: zdokonalený kreatín poháňaný patentovaným keratín nitrátom predstavuje vedecký prielom: chemicky upravený keratín lepšie známy ako „SUPER“ kreatín. Vďaka najmodernejšej ION-3 technológii je kreatín nitrát výsledkom fúzie vysoko rozpustnej kyseliny dusičnej a kreatínu. Vďaka kyseline dusičnej je kreatín účinnejšie transportovaný do svalov.

Pokiaľ ide o rozpustnosť vo vode, štúdie preukázali, že kreatín nitrát je lepši než monohydrát, alebo iné formy kreatínu. To podporuje vyššiu hladinu oxidu dusnatého a ATP.


Dávkovanie

Určené ako doplnok stravy. Zmiešajte jednu dávku (1 odmerku) s približne 150-200 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom. IRON CRE3 môžete užívať nalačno, alebo s jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 1 odmerka (4,1 g) % DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 1 g < 1 %
Vitamín C 500 mg 833 %
Vitamín E Blend 500 iu 1 667 %
Vápnik 18 mg 2 %
Creatine Nitrate 1 000 mg **
HydraFuel Matrix: 800 mg **
Taurine
Coconut (Cocos nucifera) Water Powder
L-Glutamine
** denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová,šťava z prášku červenej repy (pre farbu), sukralóza, acesulfam draselný.


Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Informácie pre alergikov: Tento produkt obsahuje sóju. Tento produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy, arašidy a pšenicu.


Hodnotenie

4.9
7 hodnotení

Novinky