loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

AlphaMale Drink - GymBeam

Testosterónový booster v ochutenej práškovej forme, prírodná náhrada steroidov.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Alpha Male Drink obsahuje vybrané zložky na prirodzenú podporu tvorby testosterónu. Jeho optimálne hodnoty v organizme sú dôležité nielen pre športový výkon, ale aj pre celkové mužské zdravie.

V zložení AlphaMale Drink nájdete kyselinu D-asparágovú podieľajúcu sa na syntéze testosterónu. Tú dopĺňa extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides), ktorá obsahuje ekdysteroidy. Tie sú vyhľadávané ako prírodná náhrada anabolických steroidov. Ďalej je tu esenciálna aminokyselinaLl-lyzín, ktorá je súčasťou stavebných častíc bielkovín v našom organizme. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. 

Zloženie dopĺňa aj ďalšia neesenciálna aminokyselina L-ornitín, ktorá sa podieľa na prirodzenej detoxikácii organizmu. Prítomný L-arginín je zas dôležitým prekurzorom oxidu dusnatého, ktorý pomáha rozšíriť cievy a lepšie prekrviť organizmus. Vďaka tomu sú do svalov dostáva viac živín a kyslíka,

Extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum) obsahuje steroidné saponíny. Extrakty z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) a z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) obsahujú účinné aktívne látky v podobe vitanolidov, resp. ginsenozidov. Spomínané rastliny sú považované za adaptogény, teda prírodné látky, ktoré môžu pomôcť ľahšie zvládať stresové a psychicky náročné situácie.

Extrakt z hroznových jadier obsahuje proantokyanidíny. Tie patria medzi antioxidanty, ktoré nás chránia pred škodlivým pôsobením oxidačného stresu. Zabudnúť netreba ani na mimoriadne dôležité minerálne látky horčík a zinok. Optimálne množstvo horčíka v organizme oceníte počas náročných dní, pretože má podiel na znížení únavy a vyčerpania. Jeho nedostatok je okrem iného spájaný so svalovými kŕčmi, pretože prispieva k správnej funkcii svalov. Navyše pozitívne vplýva aj na psychiku a nervový systém.

Výhody:

  1. Testosterónový booster
  2. Ochutená prášková forma
  3. Komplexné zloženie
  4. Obsahuje 50 dávok

Dávkovanie

Zmiešajte 8 g (1 odmerku) s 200-300 ml vody, použite šejker. Užívajte 1x denne. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 g
Počet dávok v balení: (400 g) 50
Kyselina D-asparágová 2 000 mg
Extrakt z leuzei šuštivej (Rhaponticum carthamoides) 600 mg
z toho beta ekdysterón 54 mg
L-lyzín 600 mg
L-ornitín 600 mg
L-arginín 600 mg
Extrakt zo senovky gréckej (Trigonella foenum-graceum) 400 mg
z toho saponíny 200 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 300 mg
z toho vitanolidy 15 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) 200 mg
z toho ginsenozidy 20 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) 100 mg
z toho proantokyanidíny 95 mg
Horčík 112,5 mg
Zinok 10 mg
Vitamín B5 10 mg
Vitamín B6 4 mg
Vitamín D3 10µg
Bioperín 1 mg

Zloženie

Green Apple: Kyselina D-asparágová, citrát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z leuzei šuštivej (rhaponticum carthamoides)(90 % beta-ekdysterón), L-lysín, L-ornitín, L-arginín, prírodné aróma, extrakt zo senovky gréckej (trigonella foenum-graceum)(50 % saponíny), extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), inulín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng)(10 % ginsenozidy), extrakt z hroznových jadier (vitis vinifera)(95 % proantokyanidíny), bisglycinát zinočnatý, farbivá (spirulina, požlt farbiarsky), sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), bioperín, vitamín D3 (cholekalciferol).

Wild Berries: Kyselina D-asparágová, citrát horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z leuzei šuštivej (rhaponticum carthamoides)(90 % beta-ekdysterón), L-lysín, L-ornitín, L-arginín, prírodné aróma, extrakt zo senovky gréckej (trigonella foenum-graceum)(50 % saponíny), extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), inulín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng)(10 % ginsenozidy), extrakt z hroznových jadier (vitis vinifera)(95% proantokyanidíny), bisglycinát zinočnatý, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (kyselina pantoténová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), bioperín, vitamín D3 (cholekalciferol).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO