+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Anotest - Muscletech

Hlavný obrázok Anotest - Muscletech
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Anotest - Muscletech: obsahuje presnú 3,12-gramovú dávku na maximálne zvýšenie hladiny testosterónu o viac ako 40%.


Popis produktu

  • Zvyšuje celkovú hladinu testosterónu: Na rozdiel od väčšiny ostatných produktov, ktoré obsahujú nedostatočné množstvo kyseliny-D asparágovej, ANOTEST ™ obsahuje presnú 3,12-gramovú dávku na maximálne zvýšenie hladiny testosterónu o viac ako 40%.
  • Zvyšuje voľný (Active) testosterón: Testosterónový prášok, ktorý poskytuje vedecky študovanú dávku bóru, ktorá zabezpečí zvýšenie voľného testosterónu a zníženie estradiolu.
  • Zosilňuje koncentráciu androgénnych receptorov: Presná 2000 mg dávka L-karnitínu zvyšuje koncentráciu androgénnych receptorov, ktoré sa viažu na voľný testosterón. Čím viac testosterónu, tým viac svalov. Vedecké štúdie tiež dokazujú, že L-karnitín zlepšuje zotavenie po tréningu.
  • Zníženie hladiny kortizolu: Poskytuje  5300 mg kombinácie dávky glutamínu a BCAA, ktorá zabezpečuje zníženie hladiny kortizolu (hormón, ktorý má za následok svalový katabolizmus).
  • Žiadne PCT: Tento výkonný vzorec pracuje s telom prirodzene, zvyšuje hladinu testosterónu a zároveň tieto hodnoty zostávajú v normálnej zdravej polohe.
  • Získajte viac za svoje peniaze: Na rozdiel od konkurencie, produkty Performance Series obsahujú vynikajúce kľúčové ingrediencie v klinicky dávkovanom množstve, ktoré sú plne sprístupnené, takže presne viete, čo konzumujete.
  • Best-In-Class príchuť: V silnej konkurencii sú naše produkty užívateľmi označené ako najviac chutné.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerku) s 120 ml studenej vody a užite ráno na lačno. Pre najlepšie účinky zmiešajte dve odmerky s 240 ml vody. Neprekračujte viac ako dve dávky v priebehu 24 hodín. Riaďte sa pokynmi uvedenými na etikete.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (7 g) %DV
Počet dávok v balení: 40
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 25 kcal
Sacharidy celkom 1 g <1%*
Cukry 0 g
Vitamín B6 2 mg 100 %
Kyselina listová 200 mcg 50 %
Vitamín B12 1 mcg 17 %
Zinok 7,5 mg 50 %
Testosterone-Boosting Complex:
D-Aspartic Acid 1 560 mg
L-Carnitine Tartrate 1 466 mg
Supplying L-Carnitine 1 000 mg
Boron Citrate 100 mg
Supplying Boron 5 mg
Cortisol-Lowering And Recovery Complex
L-Glutamine 1 000 mg
L-Leucine 900 mg
L-Valine 375 mg
L-Isoleucine 375 mg
† Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky: Prírodné a umelé arómy, sukralóza, citronan sodný, acesulfam draselný, FD & C Red No 40, kyselina jablčná.


Upozornenie

Spracované v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu a orechy.

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak zaznamenáte vedľajšie príznaky. Pred užívaním sa poraďte s vašim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesprávne používanie tohto výrobku nezlepší výsledky a nie je odporúčané. Používajte len podľa návodu. Nepoužívajte, ak bolo s balením manipulované. Skladujte na chladnom, suchom mieste. 


Video


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky