loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Test - Universal

Prináša brutálne výsledky v náraste svalovej hmoty a sily. Protestosterónový doplnok, ktorý obsahuje vysokoúčinné extrakty.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Vybuduj si čistú svalovú hmotu v čo najkratšom čase a bez vedlajších účinkov. Animal Test je cesta k monštruóznej postave a k neohraničenej sile. Je to najsilnejší produkt z rady Animal.

Pro-androgénne zloženie Animal Test obsahuje dynamicky pôsobiace rastlinné výtažky a látky zvyšujúce hladinu voľného i celkového testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vedie k väčším a rýchlejším prírastkom svalstva a zároveň k zväčšeniu reálnej sily. Vďaka kombinácii kyseliny arachidónovej, ketosterónov, trans-resveratrolu a ďalších vám táto anabolická receptúra umožní rýchlo vybudovať masívnu svalovú hmotu. Je čas prevziať kontrolu nad svojim osudom budovania svalov.

Animal Test je jedným z najobľúbenejších doplnkov pre športovcov, ktorí chcú podporiť rast svalov.

Obsahuje aj kyselinu arachidónovú, silnú omega 6 mastnú kyselinu, ktorá môže pomôcť zvládnuť zápal svalov počas tréningu.

Animal Test obsahuje kľúčovú zložku koreň žihľavy dvojdomej, o ktorej je známe, že inhibuje globulín viažuci pohlavné hormóny (SHBG). Extrakt z koreňa žihľavy dvojdomej umožňuje zvýšenú aktiváciu voľného testosterónu, ktorý podporuje nárast sily a veľkosti, ako aj zlepšenie sústredenia, regenerácie a výkonu v posilňovni. Prečo sa obávať voľného testosterónu? Celkový testosterón tu nie je názov hry. Ak je zviazaný, je nepoužiteľný. To je dôvod, prečo kľúč spočíva vo voľnom testosteróne.

Polygonum cuspidatum obsahuje resveratrol, ktorý pomáha podporovať metabolizmus estrogénov, metabolizmus glukózy a tiež obsahuje protizápalové zložky. To môže pomôcť podporiť krátkodobé a dlhodobé zdravie. Tento silný antioxidant navyše aktivuje AMPK, pozoruhodný proteín, ktorý pomáha regulovať hladinu cukru v krvi.

Senovka grécka je po stáročia známa svojim pôsobením na libido a testosterón.

Hesperidín je prírodná látka, flavonoidný glykozid (bioflavonoid), ktorá pomáha zvyšovať napätie cievnej steny a odolnosť ciev, má protizápalový účinok, obmedzuje tvorbu opuchov.

Extrakt z Pepra čierneho významne zlepšuje vstrebávanie obsiahnutých komponentov v doplnku.

Animal Test je premiérový doplnok tabletiek na zvýšenie testosterónu pre športovcov, ktorí chcú posunúť svoju hmotnosť a výkon na vyššiu úroveň. 

Výhody:

  1. Extra silná formula pre zvýšenie testosterónu
  2. Napomáha nárastu svalovej hmoty
  3. Podporuje zvýšenie sily
  4. Balenie s obsahom 21 dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 sáčok každý deň po dobu 21 dní. V tréningové dni užívajte 1 sáčok s posledným predtréningovým jedlom. V dňoch voľna užívajte 1 sáčok s akýmkoľvek jedlom. Animal Test funguje najlepšie spolu s intenzívnym tréningom a zvýšeným príjmom kvalitných bielkovín a kalórií. Uistite sa, že v tomto cykle zostanete hydratovaní. Na rozdiel od iných „cyklovaných“ produktov Animal, môžete Animal Test užívať v 2 po sebe nasledujúcich cykloch - bez týždňa „vypnutia“ - celkovo 42 dní v rade. Po tomto dvojitom cykle si dajte celé 4 týždne pauzu. Počas tohto obdobia odporúčame užívať Animal M-Stak, aby ste si zachovali prírastky chudej hmoty.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (21 sáčkov) 21
AT Capsule Complex (4 kapsuly)
Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica, koreň) 1 100 mg
Extrakt z Cissus quadrangularis (list) (2,5 % fytosterolov) 750 mg
Pohánkovec japonský (Polygonum cuspidatum, koreň) 2 % trans-resveratrol 250 mg
Prášok zo Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum, semeno) 250 mg
Pomarančovník horký L. extrakt (Citrus aurantium, plod) 98 % hesperidín 150 mg
Prášok z grepu (Citrus paradisi, kôra) 250 mg
Extrakt z Pepra čierneho (Piper nigrum, plod)(BioPerine) 95 % piperín 0,5 mg
Arachidonic acid Softgel (1 softgélová kapsula)
Olej kyseliny arachidónovej 625 mg

Zloženie

AT Capsule Complex: Pŕhľava dvojdomá (urtica dioica, koreň), cissus quadrangularis (list), kapsula (želatína (obsahuje siričitany)), pohánkovec japonský (polygonum cuspidatum, koreň), senovka grécka (trigonella foenum-graecum, semeno), grapefruit (kôra), pomarančovník horký L. extrakt (citrus aurantium, plod), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), extrakt z Pepra čierneho (piper nigrum, plod), Arachidonic acid Softgel: olej kyseliny arachidónovej, hovädzia želatína, zvlhčovadlo (rastlinný glycerín), čistená voda, farbivo karamel E150d.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Obsahuje siričitany. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva aj mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, mäkkýše a pšenicu.

Upozornenie

Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte pokiaľ je u vás riziko vzniku alebo trpíte chorobou ako cukrovka, astma, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, artritída, ochorenia srdca, mŕtvica, v prípade tehotenstva, zápalové ochorenie alebo máte diétu s obmedzením červeného mäsa. Konzultujte užívanie so svojím lekárom, ak pravidelne užívate lieky alebo trpíte nejakou chorobou. Neužívajte pokiaľ je u vás riziko vzniku alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, ochorenie srdca, obličiek, ochorenie štítnej žľazy, psychiatrické ochorenie, úzkosť, depresia, záchvatové ochorenie, mŕtvica alebo iné ochorenia. Konzultujte užívanie so svojím lekárom, ak užívate lieky proti depresii, MAO inhibítor alebo iné lieky na predpis. Nevhodný pre deti, ženy a starších ľudí. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Prestaňte užívať ak sa u vás objaví závrat, nespavosť, trasenie, nervozita, bolesť hlavy alebo nepravidelný srdcový tep. Registrovaní športovci konzutujte užívanie s príslušnou komisiou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO