loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Rage XL - Universal

Animal Rage XL - Universal: Myslenie je tá najsilnejšia zbraň! Keď sa sústredíte na 100% nič vás nemôže zastaviť! Vyskúšajte Animal Rage XL už dnes!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vybudovali sme si výbornú povesť vďaka našej snahe neustále sa zlepšovať. Takýto záväzok k pokroku môže mať niekoľko podôb. Výrobky, ktoré sú absolútne jedinečné sa snažíme preformulovať tak, aby sa hranice vašich pokrokov posunuli ešte ďalej. Preto nejaký čas absentujú na trhu. Je to ale len z jedného jediného dôvodu, náš vedecký tím aktualizuje a vylepšuje ich vzorce. Snaha o dokonalosť priamo súvisí s faktom, že naše výrobky predstavujú trvalé dedičstvo.

Podobný spôsob sme zvolili aj pri Animal Rage. Prečo by sme mali robiť tento produkt ešte silnejším a efektívnym? My nechceme byť len dobrí, chceme byť najlepší! A rovnaký cieľ očakávame aj od našich zákazníkov. Odmietame stagnáciu, vždy robíme veci tak dobre, ako len vieme. Animal Rage vo svojom pôvodnom zložení bol fantastický produkt. Silný vo svojom zložení a nekompromisný vo svojom zámere. Katalyzátor pre najintenzívnejší tréning. Pre nás bol vždy najdôležitejší výkon!

Sme v biznise s doplnkami výživy. V minulosti bol problém s chuťou Animal Rage. Uvedomili sme  si, že ak chceme uspieť, musíme vytvoriť nový Animal Rage s vylepšeným profilom chutí, ktorá poteší každého zákazníka. A keď už zlepšujeme chuť, prečo by sme nezlepšili aj celý vzorec? Čo keby bol Animal Rage ešte silnejší, rýchlejší a efektívnejší?

Nové chuťové systémy a celkovo silnejší vzorec?

Je to odvážny krok. Ak chceme postaviť Animal Rage na novú úroveň, zaslúži si aj nový názov. Náročný proces, ktorý vyprodukoval úplne nový Animal Rage XL. 

  • Ak chceme napredovať, musíme zmenšiť jednotlivé dávky. Flexibilné porcie šité na mieru! Vytvorili sme superkoncentrovaný vzorec! Tento nový Animal Rage XL vzorec sa skladá zo štyroch silných komplexov. Rýchla energia je pocit prameniaci z nárastu adrenalínu, ktorý prebúdza vaše zmysly. Animal Rage XL Quick Energy Complex sa dostane do vášho systému rýchlo a zbesilo. Za niekoľko minút budete pripravení na svoj tréning. Jadro tohto komplexu obsahuje bezvodý kofeín, ktorý povzbudzuje centrálny nervový systém (CNS). Chemická štruktúra kofeínu je veľmi podobná ako pri adrenalíne. Kofeín zasahuje hlboko do svalovej bunky, zabezpečuje dlhodobý výkon a odďaľuje nástup svalovej únavy. Obsahuje tiež extrakt zo zeleného čaju a extrakt z kávových zŕn. Tieto zázračné energetické zložky sú tiež významnými antioxidantmi. Prispievajú k zamedzeniu výskytu voľných radikálov v tele, takže vaše bunky budú pracovať efektívnejšie, v menej stresujúcom prostredí. Obsahuje tiež unikátnu zložku Bacopa monnieri. V ajurvédskej medicíne je považovaný za prírodný stimulant psychiky a energie. Po stáročia bol používaný ako nervové tonikim, ako látka omladzujúca mozog a nervový systém. Zatiaľ, čo Quick Energy Complex vás prebudí k tréningu, telo musí byť nabité energiou aj počas tréningu. 
  • V tomto sa Animal Rage XL líši od ostatných. Tam, kde iné produkty končia my s Animal Rage XL začíname. Tento zázračný kľúč sa ukrýva v štyroch adaptogénnych bylinných zložkách. Rhodiola rosea, Schizandra Berry, Cordyceps Sinensis a Pantax Ginseng. Tieto bylinné látky v kombinácii napomáhajú zvýšiť kapacitu vášho tréningového úsilia a minimalizujú katabolické procesy. Okrem toho eliminuje psychickú únavu, podporuje zdravé libido a posilňuje funkciu imunitného systému. Rhodiola rosea ma širokú škálu adaptogénnych funkcií. V prvom rade pomáha pred duševnou a telesnou únavou. Odborné štúdie preukazujú významný vplyv v boji proti účinkom stresu. Schizandra Berry zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a podporuje metabolickú činnosť. Cordyceps Sinensis je doplnok, dlhé roky používaný vytrvalostnými športovcami, pre jeho schopnosť poskytovať dlhodobú energiu pri intenzívnom zaťažení. Podporuje tiež antioxidančnú aktivitu, imunitné funkcie a metabolizmus glukózy. Pantax Ginseng zlepšuje športovú výkonnosť a vytrvalosť a rovnako tak reakčný čas. Tieto kľúčové rastlinné adaptogény vám zaistia aby bola vaša energia maximalizovaná po celú dobu tréningu. Pridaný GlycoCarn je výkonná, patentovaná forma karnitínu. Je všeobecne známe, že sa karnitín  podieľa na metabolizme mastných kyselín. GlycoCarn k tomu ešte zvyšuje hladiny oxidu dusnatého a má silné antioxidačné vlastnosti. Získate dve jedinečné vlastnosti, z jednej zložky! Jedná sa o významný upgrade, ktorým je Animal Rage XL lepší v porovnaní s inými produktmi. Pre jeho extrémne silné účinky je vo vzorci zakomponovaný Creapure (kreatín monohydrát) a CarnoSyn (beta-alanín) citrulín a taurín. Kreatín je roky považovaný za najlepší doplnok. V Animal Rage XL dostávate jeho najvyššiu kvalitu. kreatín sa podieľa na zlepšení výkonu vo viacerých ohľadoch. Zlepšuje výbušnosť, silu a pracovnú kapacitu. Je tiež dôležitým prvkom v regenerácii. Kreatín jednoducho funguje! Preto sme ho pridali do Animal Rage XL. 
  • Podľa vedeckých štúdií je beta-alanín dôležitý v mnohých oblastiach tréningu športovcov. Má priamy vplyv na rast sily, výkonu, vytrvalosti, telesnej zdatnosti, svalovej hmoty, rovnako pri odďaľovaní neuromuskulatúrnej únavy. Citrulín zvyšuje plazmatické hladiny arginínu a oxidu dusnatého. Zabezpečuje lepšiu reguláciu prietoku krvi a transport aminokyselín do svalového tkaniva, zlepšenie dodávky kyslíka. Hrá tiež podstatnú úlohu pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej a amoniaku. Bojuje teda proti svalovej únave. Animal Rage XL tiež obsahuje taurín, čo predstavuje druhú najpočetnejšie zastúpenú aminokyselinu vo svaloch. Rozširuje svalové bunky a tým im umožní udržať v nich viac vody. Zvyšuje hydratáciu svalov, čo zároveň zvyšuje aj syntézu bielkovín. Finálna zložka je Glukuronolaktón. Ten je dôležitou štrukturálnou zložkou takmer všetkých spojivových tkanív. Zlepšuje duševnú výkonnosť, reakčnú dobu a tiež aeróbny a anaeróbny výkon.
  • Posledný komplex je Focus and Intensity Complex. S Animal Rage XL sa vám nestanie, že stratíte koncentráciu a pozornosť. S ním budete vždy 100% sústredení na váš výkon! Animal Rage XL obsahuje dávku L-tyrozínu, n-acetyl-L-tyrozínu, beta-fenylethylaminu a cholin bitartrát. Tieto zložky hrajú dôležitú úlohu v produkcii neurotransmitérov dopamínu a noradrenalínu, ktoré sú dôležité pre zdravé kognitívne funkcie. Tyrozín znižuje hladinu stresového hormónu, čím telo chráni pred nepriaznivými dôsledkami stresu. Cholín je taktiež prekurzor neurotransmitérov a napomáha činnosti pamäte. 

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku s 200 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred fyzickou aktivitou. Vzhľadom k extrémnej účinnosti začnite s užívaním jednej odmerky, pre zistenie tolerancie. Nekonzumujte dve odmerky v perióde 24 hodín. Nekonzumujte 6-8 hodín pred spánkom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (5,03 g) % DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Niacín 15 mg 75 %
Vitamín B12 5 mcg 83 %
Vápnik 5 mg 1 %
Horčík 2,5 mg 1 %
Chlorid 15 mg < 1 %
Sodík 10 mg < 1 %
Draslík 13 mg < 1 %
Animal Rage Proprietary Formula 3 635 mg
Endurance & Perfomance Complex **
Creapure Creatine Monohydrate **
CarnoSyn Beta-Alanine **
Citrulline Malate **
L-Taurine **
Glucuronolactone **
Focus & Intensity Complex
L-Tyrosine **
Choline Bitartrate **
N-Acetyl Tyrosine **
β-Phenylethylamine **
Sustained Energy Complex
Rhodiola Rosea (root) **
Schizandra Berry **
Cordyceps Sinensis (whole plant) **
Panax Ginseng (root) **
GlycoCarn **
Quick Energy Complex
Caffeine Anhydrous **
Coffee Bean Extract (polyphenols) **
Green Tea Extract (polyphenols/EGCG) **
Bacopa Monnieri (leaf) **
** denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, acesulfam draselný, sukralóza, red #40 lake, draslík chelát, FD & C modrá # 1.

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak trpíte ochorením srdca, štítnej žľazy, pečene, obličiek, ak máte diabetes, vysoký krvný tlak, časté bolesti hlavy, depresie o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Ak užívate iné lieky aj voľnopredajné o užívaní sa poraďte so svojim lekárnikom, alebo doktorom. Prerušte užívanie dva týždne pred plánovanou operáciou. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Obsahuje kofeín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov!

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO