loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Pump - Universal

Naštartuje kyslík a krv plnú výživy, aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Najnovší Animal Pump.

Zvyšuj objem a silu s Animal Pump, hlavným predtréningovým produktom pre dokonalé napumpovanie svalstva. Pre kulturistu znamená získať napumpovanosť práve to, o čo v tejto hre ide. Toto nie je len o pocite. Nielen cítiš svoje svaly väčšie. Oni sú väčšie. Pump naštartuje kyslík a krv plnú výživy, aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast. Tak ako? Si pripravený?

„Úderná vec! Svoj účinok vyvinie v priebehu pol hodiny, nie ako obvyklé kreatínové výživové doplnky. Poskytuje energiu počas celého tréningu. Každému, koho pevným úmyslom je, aby bol silný a ohromný, vrelo odporúčam.“ Jimmy V.

Keď sa ti svaly nabijú do prasknutia... Svätý Grál kulturistov. Pocit, na ktorom ti záleží, čo ťa živí. Neuveriteľný pocit, keď sa ti počas tréningu od sily a od zrýchlenej cirkulácie krvi nadujú svaly. Znovuzrodenie, čo prežívaš pri každej príležitosti v posilňovni. Okamžité uspokojenie... to je tvojou odmenou za kvapky krvi, potu a sĺz. Neustály rast... Okamžité vysielanie mľandravých svalových vlákien do boja.

Sú dni, keď napriek všetkému nie si vo forme. Série vynaložené nazmar... akokoľvek sa namáhaš. Nič. Trápiš sa, ale nemáš energiu, si deprimovaný a unavený. Inokedy ťa zase opustí elán. Ako rýchlo prišlo, už aj zmizlo... Tvoja sebadôvera je na podlahe, svaly sa zrútili a ty len stojíš... Sklamaný, lebo sa nedokážeš nabudiť a dať všetko do toho, tvoje svaly sa nezapoja, a v ten deň sa už nebudú rozvíjať...

Nabitie svalov je neodmysliteľnou súčasťou stavby svalov. V takomto prípade sa tvoje bunky naplnia tekutinou bohatou na výživné látky a krvou a tým podporujú vynaložené úsilie. Tento náraz naštartuje anabolické procesy. Steny svalových buniek sa napnú, naplnia sa tekutinou, tento proces sa nazýva narastaním objemu buniek. Ak sa stravuješ zodpovedne a užívaš tie správne doplnky, táto tekutina bude plná týchto výživných prvkov, ktoré slúžia výlučne tomu cieľu, pre ktorý si prišiel do posilňovne. Zvyšovanie hmoty. A vtedy "rozdrapí" dvere Animal Pump a exploduje.

Už vieš, prečo potrebuješ Animal Pump, chceš cítiť, ako sa tvoje svaly nadúvajú krvou a silou. Každého kulturistu ženie tento pocit. Ak raz natrafíš na Animal Pump, zásobíš svoju svalovú hmotu zodpovedajúcimi výživnými prvkami a dokážeš maximum. Animal Pump je materiál, ktorý k tomu potrebuješ. Je nevyhnutné, aby si dostal najvhodnejšie zloženie výživných látok. Animal Pump obsahuje všetko: dokonalá zmes kreatínu, NO Boost Complex, patentovaná zmes energií a koncentrátov, antioxidačný komplex na ochranu buniek a špeciálny komplex, ktorý dopravuje Animal Pump do tvojich vyčerpaných svalov.

Ak je tvojim cieľom rozvíjanie sily a zvyšovanie objemu buniek, v tom prípade niet pochýb o tom, že Animal Pump je najlepší. Obsahuje jednu celodennú dávku kreatínovej formuly novej generácie. Nakoľko kulturisti už nejedno desaťročie užívajú kreatín a môžu si pripísať pekné úspechy, veda prichádza s čoraz väčším počtom kreatínových formúl. Kreatín je základným a nenahraditeľným doplnkom kulturistiky.

Pump je nevyhnutný k rastu. Čerpaj z neho silu a hranicou je hviezdne nebo. Ak túžiš po vypracovanej, silou nadutej, vyrysovanej svalovej hmote a chceš dosiahnuť plynulý vzostup výkonnosti, Animal Pump je prostriedok, ktorý ťa privedie k úspechu.

Výhody:

  1. Maximálne napumpovanie
  2. Iba 4 účinné komplexy
  3. Až 30 dávok v balení

Dávkovanie

Ako základný predtréningový doplnok užite 1 pak 30-45 minút pred tréningom na prázdny žalúdok. Keďže každý pak obsahuje plnú dennú dávku kreatínu, odporúča sa užívať každý deň pre optimálny výsledok. V netréningové dni užívajte 1 pak v čase kedy ste zvyknutí trénovať. Červenú (stimulujúcu) kapsulu môžete vynechať v netréningové dni alebo ak trénujete neskoro večer.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (30 sáčkov) 30
AP Complex 1 (3 tablety)
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 60 mg
Selén (ako selenan sodný) 100 µg
L-glutamín 1 986 mg
L-arginín 5 mg
Glukuronolaktón 4 mg
Beta-alanín 3 mg
Extrakt z borovicovej kôry (Pinus pinaster)95 % proantokyanidínov 2 mg
Extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera L.)95 % proantokyanidínov 255 mg
L-cysteín HCl 250 mg
Extrakt z listov zo zeleného čaju (Camelia sinensis) 98 % polyfenolov, 3 mg kofeínu 125 mg
Extrakt z kávových zŕn (Coffea robusta) 50 %kyselina chlorogenová, 0,2 mg kofeínu 10 mg
Maltodextrín 224 mg
AP Complex 2 (4 kapsuly)
Kreatín monohydrát 3 000 mg
AP Complex 3 (1 kapsula)
Kofeín bezvodý 193 mg
Prášok zo semien orecha kola (Kola spp.) 2 mg kofeínu 193 mg
Prášok zo semien guarany (Paulinia cupana Hump.) 3 mg kofeínu 115 mg
Maltodextrín 122,5 mg
AP Complex 4 (1 kapsula)
L-taurín 700 mg
Prášok z koreňa zázvoru (Zingiber officinale) 269 mg
Prášok z kôry škorice (Cinnamomum burmannii/cassia) 3 % polyméry typu A 20 mg
Extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum) 20 % 4-hydroxyizoleucín 10 mg
Extrakt z plodov pepra (Piper nigrum) BioPerine 95 % piperín 1 mg

Zloženie

AP Complex 1 (L-glutamín, extrakt z hroznových jadierok, L-cysteín HCl, maltodextrín, extrakt z listov zo zeleného čaju, kyselina L-askorbová (vitamín C), extrakt z kávových zŕn, L-arginín, glukuronolaktón, beta-alanín, extrakt z borovicovej kôry, selén (selenan sodný), plniace látky (fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (steran horečnatý, kyselina stearová, farmaceutická glazúra), AP Complex 2 (kreatín monohydrát, kapsula (želatína)(obsahuje siričitany), plniaca látka (fosforečnan vápenatý), protihrudkujúca látka (steran horečnatý), AP Complex 3 (kofeín, prášok z orecha kola, maltodextrín, prášok z guarany, kapsula (želatína)(obsahuje siričitany), farbivá červená allura AC E129, briliantová modrá FCF E133, plniaca látka (fosforečnan vápenatý), protihrudkujúca látka (steran horečnatý), AP Complex (L-taurín, zázvorový prášok, extrakt zo škorice, extrakt zo senovky, extrakt z pepra, kapsula (želatína)(obsahuje siričitany), protihrudkujúca látka (steran horečnatý).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v zariadení GMP na zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajíčka, arašidy, orechy, ryby, mäkkýše a pšenicu.

Upozornenie

Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Obsahuje kofeín. Nevhodný pre deti a tehotné ženy. Obsah kofeínu 201 mg v každom sáčku. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla. E129 môže mať vplyv na činnosť a aktivitu detí.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO