+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Animal PM - Universal

Hlavný obrázok Animal PM - Universal
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Predaj skončil

Ospravedlňujeme sa, ale predaj tohto tovaru už skončil.


Stručný popis

Animal PM - Universal: Najnovší nočný rastový stimulant, ktorý vytvorí anabolické prostredie počas celého spánku.


Popis produktu

Najnovší nočný rastový stimulant, ktorý vytvorí anabolické prostredie počas celého spánku, kde tvrdo trénujúce telo využije maximálny odpočinok, regeneráciu a oveľa rýchlejší rast svalovej hmoty. 

Spi hlbšie, pokojne a uvoľnene. Prichádza najúčinnejší prípravok pre podporu regenerácie. To je to, čo potrebujú skutoční bodybuilderi. Animal PM bol vytvorený s jediným zámerom, aby podporil proces obnovy v noci tým, že vytvorí viac pokoja a spánku v rastovom prostredí, v ktorom si telo zničené intenzívnym tréningom môže odpočinúť a zregenerovať sa.

Animal PM je kompletná a komplexná suplementácia pre skutočných kulturistov. Jeden balíček Animal PM prináša kombináciu zložiek, ktoré podporujú rastový hormón (GH), imunitné funkcie, anabolické aminokyseliny a spánok. Animal PM vám pomôže získať čo najviac z vášho spánku, a tým pomáha telu, aby počas spánku stihlo obnovu i rast.

Spánková a obnovovacia formula Animal PM začína s celými tromi gramami HGH (rastový hormón), stimulátormi určenými na podporu vydania tohto ultra-anabolického hormónu počas spánku. S GABA a alfa-GPC Animal PM stimuluje aminokyseliny arginín AKG, ornitín a L-tryptofán. Animal PM obsahuje prírodnú GH-výrobnú maticu, ktorá má svoje regeneračné a svaly budujúce účinky, zatiaľ čo je vaše telo v stave pokoja.

"Immune & Recovery Complex", je zmes voľných foriem aminokyselín. Užitočné sú Humanofort a Immunolin. Humanofort je embryonálny peptid matrice, ktorá podporuje nespočetné faktory rastu živelne zodpovedné za rast nových tkanív, ako IGF-1 a IGF-2 . Immunolin, na druhej strane, je imunoglobulín, hovädzí extrakt bohatý na vysoko prestížne rastové faktory. Tieto dve prémiové zlúčeniny sú supernabíjačom Animal PM.

Nakoniec, všetky tieto zložky spoločne v jednej formule sú tým, čo úplne odlišuje Animal PM od iných generických prípravkov pre využitie spánku alebo relaxáciu dostupných na trhu. Tento komplex je navrhnutý tak, aby prispel k vašej pohode, aby podporil hlboký a pokojný spánok a zároveň anabolické rastové faktory.
 
Animal PM tiež prináša zmes rokmi overených a účinných prírodných prvkov, ako je koreň valeriána, harmanček a chmeľ. Tieto tri prvky sú potom obohatené o L-dopa (z Mucuna pruriens) a L-theanínom. Ďalšími zložkami sú zinok a horčík. Animal PM je navrhnutý tak, aby nielen prispel k väčšej intenzite hlbokého spánku, ale aj potenciálne podporoval anabolickú hormonálnu produkciu.


Dávkovanie

Užite jednu dávku (1 sáčok) 30 minút pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B6 (as pyridoxine HCI) 10,5 mg
Magnézium (as oxide) 450 mg
Zinok (as oxide) 30 mg
GH Boosting Complex 3 000 mg
Gamma-Aminobutyric Acid (GABA)
Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG)
Ornithine HCI
L-Tryptophan
Alpha Glycerylphosphorylcholine (GPC)
Immune & Recovery Complex 2500mg
Animal NitroTM EAA Blend :
Leucine, Valine, Isoleucine, Lysine, Arginine, Histidine, Threonine, Methionine, Phenylalanine
L-Glutamine
SuperSerumTM
HumanofortTM
Sleep & Relaxation Complex 1 250 mg
Valerian Root Powder
Chamomile Root Powder
Mucuna Pruriens (seed) (standardized for 15% L-dopa)
Hops (strobile) (Humulus Lupulus)
L-Theanine

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, želatína, kyselina stearová, kremičitan vápenatý, magnézium stearát, oxid titaničitý, farbivo modrá 1, sójový lecitín, farbivo červená 3, vajcia, farmaceutická glazúra.


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva tiež mlieko, sóju, vajcia a arašidy,orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.


Hodnotenie

4.6
2 hodnotenia

Novinky