loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Nitro EAA - Universal

Aminokyseliny s obsahom esenciálnych aminokyselín.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

"Keď som začal, na začiatku som ani nevedel, čo mám očakávať, ale moja sila rástla. Pri tlaku na lavičke asi o 8 kilogramov, pri drepe o 10 kilogramov a pri mŕtvom ťahu som zvýšil závažia o dobrých 15 kilogramov. Aj moja telesná váha sa zvýšila o 4 kg. Čo sa nezdá byť veľa, ale na súťaži to znamená veľký rozdiel. Podľa mňa stojí za investíciu pre každého, kto realizuje taký šport a potrebuje dobrý prípravok amino."

Keď sa stretne staré s novým. Základ Animal Nitro tvorí osvedčená klasika aminokyseliny a vyhovujúc požiadavkám doby bol produkt vylepšený pre tých športovcov, ktorí túžia dosiahnuť viac.

 • Aminokyseliny užíva už desaťročia nespočetné množstvo ľudí. Obstáli v skúške času. Za tú dobu boli v celej ich hĺbke analyzované a tieto výskumy napredujú čoraz viac. V tých najnovších sa preukázal anabolický účinok aminokyslín a zároveň sa zistilo aj to, že je veľmi dôležitý druh aminokyselín, načasovanie a dávkovanie
 • Aby sa veci rozbehli, je potrebné aplikovať správnu zmes, formu a typ aminokyselín, aby telo dokázalo anabolické výhody aminokyselín v maximálnej miere vyťažiť. Animal Nitro zodpovedá všetkým požiadavkám, smerujúcim týmto smerom. Animal Nitro je produkt v zodpovedajúcej forme, v zodpovedajúcom množstve a v zodpovedajúcom zložení, zároveň disponuje zodpovedajúcimi typmi aminokyselín (esenciálne aminokyseliny).
 • Nedávne výskumy ukázali, že k syntéze bielkovín a k naštartovaniu anabolických procesov sú potrebné len esenciálne aminokyseliny (EAA). Neesenciálne aminokyseliny (NEAA) nie (bielkoviny rovnako obsahujú aminokyseliny typu EAA a NEAA).
 • Vieme, že typ aminokyselín je dôležitý. Ale aj jeho forma je dôležitá. Preto používame v prípravku len „samostatné“ esenciálne aminokyseliny. To je špeciálna forma aminokyselín, ktorá nedisponuje chemickými väzbami. Preto sa aj rýchlejšie vstrebávajú – oveľa rýchlejšie a účinnejšie, ako bielkovinový prášok.
 • Samostatné aminokyseliny majú – nie ako neporušené bielkoviny (spôsobom, akým sa nachádzajú v potravinách, v bielkovinových prípravkoch) – silné liečebné a fyziologické účinky, ako napríklad hormonálna regulácia (inzulín, rastový hormón), pôsobia na imunitný systém a anabolizmus. Musí sa vyzdvihnúť aj to, že táto forma aminokyselín prejde cez pečeň. Pečeň sa správa ako filter. Ak ješ kura, alebo vypiješ jeden bielkovinový mix, pečeň vyextrahuje väčšinu aminokyselín. To nie je dobré.
 • Samostatné aminokyseliny majú tú vlastnosť, že sa dostanú cez pečeň. Len čo sme prehltli samostatné aminokyseliny, pokryje ich ochranná vrstva, s ktorou sa dostanú cez pečeň a potom do krvného obehu a tak sa dostanú rýchlo do cieľa, aby mohli vyvinúť svoj účinok. A to je to, prečo je Animal Nitro výnimočný. Animal Nitro obsahuje len hodnotné esenciálne aminokyseliny, ktoré sa v samostatnej forme rýchlo dostanú ku svalom, aby vyvinuli svoj anabolický účinok.
 • Dôležitá je forma a typ, rovnako dôležité je aj zloženie. Zloženie EAA v zodpovedajúcom pomere je dôležité k vyťaženiu čo najviac predností. Animal Nitro o týchto pomeroch vie. Animal Nitro je jediným amino preparátom, ktorý obsahuje Human Muscle Protein ComplexTM. Pri jeho vyvíjaní tvoril základ zloženie aminokyselín, ktoré sa nachádza v svalových bielkovinách ľudského organizmu a následne boli použité tieto pomery. Prečo? Takto je najväčší predpoklad, že bude mať telo k dispozícií toľko aminokyselín, koľko je potrebné ku stavbe svalového tkaniva.
 • Animal Nitro je spoľahlivý amino prípravok, ktorý vyhovuje širokému táboru ťažkých atlétov, rovnako ako silovým trojbojárom a kulturistom, každému, pre koho sú sila a výkon základom. Rovnako sa dá užívať v období vyrysovania ako aj v období zvyšovania hmotnosti. Urýchľuje regeneráciu, zabezpečuje prebytok energie a lepšiu kondíciu.

Výhody:

 1. Podpora rastu svalovej hmoty
 2. Obsahuje esenciálne aminokyseliny
 3. Až 12 g amonikyselín v 1 dávke

Dávkovanie

Po tréningu je k dispozícii anabolické okno. Aby bol tento čas využitý, užívajte jeden pak 15-30 minút po tréningu. V záujme dosiahnutia lepšieho výsledku môžete užívať aj dva paky denne, jeden pred tréningom a jeden po tréningu v priebehu 30 minút po. Ak po tréningu pijete bielkovinový shake, s jeho užívaním počkajte aspoň 30-45 minút po užití Animal Nitro. Animal Nitro užívajte na prázdny žalúdok a zapite 250-350 ml hroznového alebo iného džúsu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (44 pakov) 44
Počet dávok v balení: (30 pakov) 30
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl) 500 mcg
Niacín (ako niacínamid) 10 mg
Human Muscle Protein ComplexTM 4 995 mg
Leucín
Lyzín
Arginín
Valín
Izoleucín
Histidín
Treonín
Metionín
Fenylalanín
Pro BCAA komplex
Leucín 3 500 mg
Izoleucín 1 685 mg
Valín 1 815 mg

Zloženie

Želatína, fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, kyselina stearová, oxid titaničitý.

Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, mäkkýše a pšenicu.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO