loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Flex - Universal

Kvalitná, rokmi overená a obĺúbená kĺbová výživa obsahujúca až 44 dávok.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Pevný ako skala. Nie, nehovoríme o mohutných kusoch mäsa, ktoré sú zavesené na tvojej kostre - tie sú dobre viditeľné. Hovoríme o tvojich kĺboch, kostiach, šľachách a ostatných podporných štruktúrach, ktoré umožnujú dvíhanie železa. Časti tela, ktoré priznajme si, nie sú viditeľné, no dajú nám pocítiť keď niečo nie je v poriadku.

Animal Flex obsahuje všetký nevyhnutné látky umožňujúce udržanie optimálneho stavu kĺbov. Každá plechovka obsahuje 44 oddelených balených porcií. Každú porciu tvorí 8 rôznych tabliet. Niektoré tablety sú nerovnomerne sfarbené, s čiernymi a oranžovými škvrnami. Zafarbenie spôsobujú zložky produktu, je to normálne a bežne sa vyskutuje.

Animal Flex obsahuje viacero dôležitých ochranných komplexov: 

  1. Účinný komplex kĺbovej konštrukcie na regeneráciu tkanív a kĺbov.
  2. Komplex, potrebný k vytvoreniu kĺbovej tekutiny na zabránenie opotrebovania.
  3. Komplex, ktorý podporuje regeneráciu, ktorý zároveň znižuje aj citlivosť kĺbov.
  4. Esenciálny vitamínovo-minerálny mix, ktorý je dôležitý pre zachovanie zdravých kĺbov.

Animal Flex zásobuje kĺby dôležitými surovinami ako glukosamín (dva druhy), MSM a chondroitín. Komponenty boli vyvinuté na ochranu kĺbov a na posilnenie chrupaviek a šliach. Tieto výživné látky po vstrebaní rýchlo a účinne podporujú regeneráciu chrupaviek.

Produkciu kĺbovej tekutiny, ktorá obklopuje a chráni kĺby pred preťažením spôsobujúcim opotrebenie a strnulosť podporujú nasledujúce komponenty: kyselina hyalurónová (HA) a olej z ľanových semien. Pôvodný obsah oleja kĺbovej tekutiny tieto dôležité komponenty obnovujú prirodzenou cestou preto, aby činnosť kĺbov bola ľahká a bezbolestná.

Animal Flex obsahuje dôležité rastlinné výťažky:

  1. Kurkuma
  2. Boswellia
  3. Zázvor

Hlavným účinkom je bojovať proti zápalu a predchádzať jeho vzniku. O liečivých rastlinách a extraktoch je známe, že pomáhajú zabrániť vytváraniu zápalov, čo vedie k dlhodobému obdobiu bez zápalov, tréningy teda môžu nerušene prebiehať. Vylúčenie zápalov je dôležité pre vyhnutie sa bolestivým kĺbom a mutáciám kĺbov, ktoré sa obvykle ukazujú po dlhoročnom tvrdom tréningu. Nedajú sa porovnať s klasickými utišujúcimi prostriedkami, ktoré odstránia len príznaky a skutočnú príčinu bolesti neliečia. Účinné látky v Animal Flex zabezpečujú vyriešenie dlhotrvajúcich problémov a zdravie kĺbov.

Animal Flex obsahuje špeciálny vitamínový mix a mix minerálnych látok:

Táto zmes je potrebná k dokonalému zásobovaniu výživovými látkami. Zabezpečuje nevyhnutné mikro výživné látky, ktoré sú potrebné pre zdravie kĺbov. Sú to vitamíny C a E, zinok, selén a mangán.

Za účinnosť Animal Flex ručíme 100 %-ne. Stačí 1 pak denne. Jediný pak je účinný a dokonale postačí. Animal Flex bol vyvinutý pre serióznych kulturistov a profesionálnych silových trojbojárov, a nie pre „veveričky posilňujúce po víkendoch“.

Animal Flex je rozhodujúci výživový doplnok, aby tvoje kĺby ostali aj napriek veľkému zaťaženiu zdravé, jeho komponenty sú pre telo denne potrebné. Môže sa užívať počas celého roka, oddychové obdobie nie je potrebné a môže sa kombinovať s akýmkoľvek produktom zo série Animal.

Výhody:

  1. Kombinovaná kĺbová výživa
  2. S obsahom vitamínov a minerálov
  3. Balenie na 44 dní

Prečítajte si aj článok: 5 najčastejších otázok o užívaní Animal Flex

Dávkovanie

Ako doplnok výživy užívajte denne 1 pak s jedlom, nezáleží na tom, ktoré jedlo dňa to bude. Pre dosiahnutie maximálneho účinku užívajte denne bez ohľadu na tréningový alebo netréningový deň.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (44 pakov) 44
Kalórie 9 kcal
Kalórie z tukov 1 kcal
AF komplex (4 tablety)
D-glukozamín HCI (pôvod kôrovce) 754 mg
2KCI glukozamín sulfát (pôvod kôrovce) 754 mg
Chondroitín sulfát 105 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 1 400 mg
AF komplex (1 okrúhla tableta)
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg
Vitamín E (D-alfa-tokoferol menthylsukcinát) 64 mg
Mangán (síran manganatý) 1 mg
Zinok (oxid zinočnatý) 15 mg
Selén (seleničitan sodný) 70 mcg
AF komplex (4 kapsuly)
Čierne korenie (plod)(Piper nigrum) 19 mg
Zázvor prášok (koreň)(Zingiber officinale) 475 mg
Kurkuma v prášku (koreň)(Curcuma longa) 275 mg
Kvercetín 100 mg
Kyselina hyalurónová 1 mg
Boswellia serrata extrakt (živica) 4:1 100 mg
Bromelaín 50 mg
AF komplex (1 softgélová kapsula)
Ľanový olej (50 % kyseliny alfa-linolénovej) 1 000 mg
754 mg

Zloženie

Komplex AF tableta (metylsulfonylmetán, objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), D-glukozamín hydrochlorid (pôvod kôrovce), 2 KCI glukozamín sulfát (pôvod kôrovce), maltodextrín, protiprotihrudkujúce látky (kyselina stearová, stearan horečnatý), chondroitín sulfát, glazúrovacia látka (farmaceutická glazúra); AF komplex okrúhla tableta (objemové činidlá (fosforečnan vápenatý, mikrokryštalický celulóza), maltodextrín, vitamín C (kyselina askorbová), vitamín E (d-alfa-tokoferol-sukcinát (obsahuje sóju)), protihrudkujúca látka látky (oxid kremičitý, kyselina stearová, stearan horečnatý), oxid zinočnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, glazúrovacia látka (farmaceutická glazúra); AF komplex kapsule (zázvorový prášok (koreň), plnidlo (fosforečnan vápenatý), kurkuma v prášku (koreň), kapsula (želatína (obsahuje siričitany)), maltodextrín, kvercetín, extrakt z boswellie, bromelaín, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), čierne korenie, kyselina hyalurónová); AF komplex mäkká softgélová kapsula (ľanový olej, želatína, zvlhčovadlo (glycerín), karobový extrakt, čistená voda).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v HACCP a cGMP certifikovanom závode na zariadení spracovávajúcom mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, mäkkýše, pšenicu a sezam.

Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, u ktorých je predpoklad vzniku vážneho ochorenia, pre osoby užívajúce lieky, aj voľnopredajné. Neužívajte na prázdny žalúdok. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Konzultujte užívanie so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO