loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Animal Cuts Powder - Universal

Najnovší spaľovač Animal Cuts Powder bol inšpirovaný spaľovačom tukov Animal Cuts. Prichádza však s inovovaným zložením a v práškovej forme.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Funkčný komplexný spaľovač tukov v dobre rozpustnej práškovej forme. Obsahuje 3 ťažiskové komplexy s cieľom podporiť metabolizmus, zbaviť telo prebytočnej vody a podporiť maximálne zameranie na tréning. Každý z 3 komplexov obsahuje široké spektrum účinných látok.

Komplex pre zrýchlenie metabolizmu obsahuje ako základ L-karnitín, ktorý je zodpovedný za prenos mastných kyselín do buniek, kde dochádza k ich oxidácii. Rastlinné extrakty medzi inými extrakt z listov čierneho, zeleného aj bieleho čaju sú známe pre svoje priaznivé účinky pri redukcii hmotnosti.

Nootropic and Thyroid Complex podporuje kognitívne funkcie, sústredenie a zameranie na tréing. Obsahuje rad účinných látok v podobe dvoch foriem tyrozínu, taurínu, cholínu bitartrátu, fosfatidylserínu a huperzínu A. 

Posledným kompexom je Water Shedding Complex ktorého cieľom je zbaviť telo prebytočnej vody s pomocou rastlinných extraktov z koreňa pupavy a medvedice lekárskej.

Výhody:

  1. Spaľovač s obsahom až 19 účinných látok
  2. Komplexný doplnok podporujúci úbytok telesného tuku
  3. Dobre rozpustná prášková forma

Dávkovanie

Blue Ice Pop: Rozmiešajte 1 dávku (5,9 g/1 odmerka) s vodou v šejkri a vypite.

Orange Mango: Rozmiešajte 1 dávku (6,3 g/1 odmerka) s vodou v šejkri a vypite.

Užívajte 1 dávku po prebudení a ďalšiu o 4-6 hodín neskôr. Užívajte na prázdny žalúdok alebo tesne pred jedlom. Nezabúdajte na dostatočný pitný režím. Užívajte 3 týždne, po ktorých nasleduje týždeň prestávka. Následne môžete cyklus opakovať. Pre čo najlepšie výsledky je dôležitá aj úprava stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Green Apple) 5,9 g
Počet dávok v balení: (248 g) 42
Cholín (ako bitartrát) 185 mg
Metabolic and Stimulant Complex
Karnitín 1 500 mg
- z toho Acetyl L-karnitín 750 mg
- z toho L-karnitín tartrát 750 mg
Kofeín 200 mg
Zmes bylinných extraktov (extrakt z listov zeleného čaju, 150 mg
extrakt z listov čaju Oolong, extrakt z listov čierneho čaju
(polyfenoly) (Camellia sinensis), extrakt z kávových zŕn
(polyfenoly), extrakt z listov bieleho čaju, extrakt z
koreňa Coleus forskohlii
Nootropic and Thyroid Complex
Tyrozín 1 000 mg
-z toho N-acetyl-L-tyrozín 500 mg
- z tohoL-tyrozín 500 mg
L-taurín 1 000 mg
Cholín bitartrát 500 mg
Fosfatidylserín 50 mg
Huperzín A (extrakt z trávy Huperzia serrata) 100 mcg
Water Shedding Complex
Prášok z koreňa púpavy 100 mg
Prášok z listov Uva ursi 100 mg

Zloženie

Blue Ice Pop: Ostatné zložky: Kyselina citrónová, inulín, prírodné a umelé príchute blue ice pop, kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, farbivo blue#1 lake (obsahuje sóju).

Orange Mango: Ostatné zložky: Kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute broskyňa a pomaranč, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, kyselina jablčná, sukralóza, acesulfam draselný, farbivo yellow #5 lake, yellow #6 lake.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Upozornenie

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v kombinácii s inými kofeínovými výrobkami. Vedľajšie účinky môžu zahŕňať nervozitu, podráždenosť, bolesť hlavy, nespavosť, gastrointestinálne symptómy a príležitostne rýchly tlkot srdca. Ak trpíte alebo máte v rodinnej anamnéze srdcové ochorenie, ochorenie štítnej žľazy, ochorenie pečene, obličiek, cukrovku, vysoký krvný tlak, opakujúce sa bolesti hlavy, depresiu alebo iné psychiatrické stavy, glaukóm, problémy s močením, zväčšenie prostaty, záchvatové poruchy, ak užívate inhibítor monoaminooxidázy (IMAO), antidepresíva alebo iné lieky, výživové doplnky, lieky na predpis alebo voľne predajné lieky, poraďte sa s lekárom. Prestaňte užívať, ak sa u vás objavia príznaky problémov s pečeňou, ako je zožltnutie pokožky/očí (žltačka), bolesť žalúdka, tmavý moč, potenie, nevoľnosť, neobvyklá únava a/alebo strata chuti do jedla a poraďte sa s lekárom. Boli hlásené zriedkavé, nepredvídateľné prípady poškodenia pečene súvisiace s výrobkami obsahujúcimi extrakt zo zeleného čaju (v Kanade a na medzinárodnej úrovni). Prerušte používanie dva týždne pred operáciou. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Neprekračujte odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO