loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Anabolic Whey - Scitec Nutrition

Anabolic Whey - Scitec Nutrition: Proteín zo srvátky je najvhodnejší pre budovanie svalov!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Anabolic Whey je zmes ultafiltrovaného koncentrátu srvátkovej bielkoviny a izolátu srvátkovej bielkoviny. Ideálny proteín na budovanie čistej svalovej hmoty a zároveň odburávanie tukových zásob. Srvátková bielkovina patrí v kulturistike bez pochýb medzi najobľúbenejšie a najkvalitnejšie bielkoviny vôbec. Anabolic Whey - chuťovo výborný a dobre rozpustný proteín sme naviac obohatili o glutamín, taurín (dve aminokyseliny s vysokým zastupením v ľudskom tele) a kreatín monohydrát.

  • rýchly anabolický proteín
  • bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
  • najrýchlejší stupeň nárastu
  • bohatý  na všetky potrebné typy aminokyselín
  • kľúč k anabolizmu

Dávkovanie

Produkt môže byť kombinovaný s jedlom (zvýši sa tak celkový obsah proteínov v strave), alebo samostatne pri špeciálnej diéte, pred spaním a pod. V závislosti od telesnej hmotnosti a energetickej potreby užívajte 1-4 dávky Anabolic Whey denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (30 g) % DV
Počet dávok v balení: (900 g) 30
Počet dávok v balení: (2 300 g) 76
Počet dávok v balení: (4 000 g) 133
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 114 kcal
Kalórie z tuku 16 kcal
Tuky celkom 1,8 g *
Nasýtené tuky 0,7 g *
Cholesterol 42 mg *
Draslík 143 mg 7 %
Vápnik 208 mg 26 %
Sacharidy celkom 3 g *
Cukry 2,9 g *
Vláknina 0 g *
Bielkoviny 21,5 g *
Extra Amino Matrix 650 mg *
(Kreatín Monohydrát, L-Glutamín, Taurín)
*%DV - denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates; milk protein concentrate; whey protein isolates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein fractions), Dextrose, Thickener (Xanthan gum), Flavoring (Vanilla), Creatine monohydrate, L-Glutamine, Taurine, Artificial sweeteners (Acesulfame K, Sucralose).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysokoproteínová diéta nezabezpečí dostatok vlákniny. Dbajte na dostatočný príjem tekutín, vyšší príjem bielkovín zvýši potrebu tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko a sójový lecitín. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO