+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Anabolic Monster Whey 80% Protein - Amix

Hlavný obrázok Anabolic Monster Whey 80% Protein - Amix
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Anabolic Monster Whey 80% Protein - Amix: obsahuje 80% čistého proteínu, zloženého z Triple Whey Matrixu (srvátkový koncentrát, CFM srvátkový izolát a srvátkový hydrolyzát), micelárny kazeín a aminokyseliny derivované z hovädzieho proteínového izolátu.


Popis produktu

Monster Whey benefity:

  • Prispieva k rastu svalovej hmoty
  • Prispieva k udržaniu svalovej hmoty
  • Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
  • Neobsahuje aspartam
  • Sladené sukralózou Splenda 
  • Obsahuje Pep-Form (peptidy leucínu), L-leucín a L-tryptophan
  • Obsahuje Triple Whey Matrix (koncentrát, izolát, hydrolyzát)
  • Nízky obsah tuku a cukru!

Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Monster Whey je unikátna bielkovinová zmes, ktorá zabezpečí rýchly presun aminokyselín do krvi, rovnako tak sa postará o pomalé trávenie, čo predlžuje anabolický stav organizmu.

S Monster Whey si môžete byť istí, že váš organizmus dostáva tie najlepšie proteíny. Okrem toho je zmes obohatená o mega dávku tráviacich enzýmov, čo maximalizuje využitie každej jednej zložky produktu. 


Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (33 g) Amix Monster Whey Protein v 200 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2 - 3 dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (33 g)
Počet dávok v balení: 66
Hodnoty v 100 g
Bielkoviny 80 g
Sacharidy 2,6 g
z toho cukry < 1 g
Tuky 1,8 g
z toho nasýtené < 1 g
Soľ < 1 g
Vápnik 220 mg
Draslík 140 mg
Fosfor 285 mg
Pep-Form - Leucine Peptides 2 000 mg
Amix Phospho Matrix 1 500 mg
di-Calcium Phosphate, di-Potassium Phosphate
Pure L-Leucine 1000 mg
Pure L-Tryptophan 500 mg
DigeZyme Multi-Enzyme Complex 100 mg

Zloženie

Amix ™ Triple Whey Matrix (za studena vyrobený srvátkový bielkovinový koncentrát, srvátkový bielkovinový izolát CFM s bielkovinovými frakciami, srvátkový bielkovinový hydrolyzát), aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny, micelárny kazeín, kakaový prášok, hydrogénfosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan draselný, stabilizátory: xantanová a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, aróma : prírodná a prírodne identické, sladidlá: sukralóza Splenda a acesulfam-K, multienzymový komplex DigeZyme (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, proteáza).


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy. 

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25 OC, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.


Video


Hodnotenie

4.8
4 hodnotenia

Novinky