loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

AminoCORE - AllMax

AminoCORE - AllMax: Okamžite stimuluje svalový rast o 350%. Najnovšia generácia BCAA aminokyselín.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Reklamný baner Aminocore od Allmaxu

AminoCORE je nová generácia aminokyselín.

  • Okamžite stimuluje svalový rast o 350%
  • 8 180 mg aminokyselín v najmodernejšom pomere 40:30:25, čistá koncentrovaná sila BCAA
  • Obohatené o Alpha K.I.C. bojujúci proti vyčerpaniu
  • Nabité formami anabolického B vitamínu B3, B6, B9 a B12!

"Záchrana Vašich svalov má meno AminoCORE."

AMINOCORE obsahuje 3-fázovú technológiu rozpustnosti, ktorú sme pomenovali MYOTRISOL. Táto technológia prevrátila staré chápanie BCAA za novátorske. Ideálny pomer BCAA sú ľahko rozpustné a pripravené kedykoľvek a kdekoľvek! S konskou dávkou vyvolaného anabolizmu svalov. Stačí ich vziať a pripraviť s vodou. AminoCORE je v práškovej podobe, kde možno bez ostychu hovoriť o revolúcii v rozpustných BCAA aminokyselín. Získanie úplne rozpustných BCAA (miešanie vo vode) dáva AminoCORE obriu výhodu oproti ostatným takzvaným instantným BCAA. ALLMAX prináša novinku AminoCORE na trh, pripravený k miešaniu, lahodnej chuti.

"45:30:25 TECHNOLÓGIA"

DNA-Gene Chip analýza bola použitá pre určenie vplyvu konkrétneho pomeru suplementácie BCAA. Pomer 45:30:25 BCAA zvýšil priamu p70sk bunkovú signalizáciu o 350%! Tento výskum bol ohromujúci a ešte lepšie bolo to, že výskum bol vykonaný na jednom z popredných svetových centier Výskum aminokyselín v Štokholme, Švédsko. Ústave tak prestížnom, že získal Nobelovu cenu. Teraz, naša patentovaná 3-fázová technológia o rozpustnosti Myotrisol zmenila tieto mimoriadne vysoké dávky o ideálny pomer farmaceuticky čistých BCAA, ľahko rozpustných a chutných. Neuveriteľne výkonné pohodlné AminoCORE rieši konečne dilemu športovcov, ako sa dostať k veľmi vysokým, výskumom podporeným dávkam BCAA vo vzorci navrhnutom tak, aby priviedol telo do anabolického stavu rýchlo, nech ste kdekoľvek!

"Vitamíny B podporujú syntézu bielkovín a výrobu energie"

AminoCORE  zahŕňa niektoré z najviac hardcore, biologicky, farmaceuticky navrhnutých vitamínov, o ktorých ste možno nikdy ani nepočuli: Metylkobalamin, Dibenkozid (vysokú biologickú dostupnosť vitamínu B12), Ca L-5-MTHF (Zero-Step BioB9 vitamín B9) a pyridoxín - 5-fosfát (vitamín B6). To sú niektoré z najťažšie dostupných vitamínov, ale ich vysoko efektívne prínosy sú známe aj vede. Iba AminoCORE  vám dáva tento druh čistej energie vo vitamínoch. A čo viac, komplex vitamínov B podporuje syntézu bielkovín, bez ktorej by bolo vaše zlepšenie nemysliteľné.

KIC urobí Váš tréning lepším!

Väčšina ľudí nikdy ani nepočula o KIC a pritom môže byť vašim najlepším priateľom v posilňovni. KIC, alebo Ketoisocaproická kyselina neutralizuje toxíny vo svaloch, ako je amoniak (NH 3), ktoré sú vytvorené počas intenzívnej opakovanej svalovej kontrakcie. KIC deaktivuje amoniak, ktorý je vytvorený vo svaloch počas intenzívneho tréningu. Vyššia koncentrácia amoniaku má vplyv na úroveň únavy. Zníženie amoniaku teda vedie k väčšej svalovej vytrvalosti. A najlepšie zo všetkého, AminoCORE má 100 mg KIC v každej porcii!

Dávkovanie

Pre aktiváciu proteínovej syntézy a zlepšenie svalového zotavenia užívajte 1 dávku (1 odmerka) AminoCORE počas každého ťažkého tréningu. V netréningových dňoch sa užíva AminoCORE kedykoľvek počas dňa na prázdny žalúdok. Vďaka veľmi kvalitnému a špecifickému spracovaniu a silným ingredienciám nie je vhodné prekračovať viac ako 2 dávky denne. Každú dávku nasypte do 500 ml vody.

Tabletová verzia: Užite 7 tabliet 30-45 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch blast) 1 odmerka (9 g)/7 tbl.
Počet dávok v balení: (400 g) 44
Počet dávok v balení: (1 000 g) 111
Počet dávok v balení: (210 tbl.) 30
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 10 kcal
Sacharidy celkom 0 g
Cukry 0 g
Vitamín B3 20 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B9 BioB9 400 mcg
Vitamín B12 6 mcg
AMINOCORE BCAAs: 8 180 mg
L-Leucín 3 681 mg
L-Valín 2 454 mg
L-Izoleucín 2 045 mg
KIC (Alpha Ketoisocaproic Acid) 100 mg
Tabletová verzia
Vitamín B3 20 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B9 BioB9 400 mcg
Vitamín B12 6 mcg
Aminocore BCAAs 8 180 mg
(L-Leucín 3 681 mg, L-Valín 2 454 mg, L-Isoleucín 2 045 mg)
KIC (Alpha Ketoisocaproic Acid) 250 mg

Zloženie

Prášková verzia: Acesulfam draselný, sukralóza, prírodné a umelé fruit punch a jahodové arómy, kyselina citrónová, oxid kremičitý.

Tabletová verzia: Mikrokryštalická celulóza, Hydroxypropylcelulóza, Polyvinyl-pyrrolidone, kyselina steárová, sodnásoľ kroskarmelózy, sodná soľ karboxymetylškrobu, oxid kremičitý, magnézium stearát, tableta (Hypromelóza, Hydroxypropylcelulóza, polyetylénglykol).

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, kôrovce a sóju. (Prášková verzia)

Informácie pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, vajcia, mäkkýše, kôrovce, sóju, orechy a pšenicu. (Tabletová verzia)

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO