loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Amino Tone - Ronnie Coleman

Amino Tone od firmy Ronnie Coleman obsahuje overenú dávku BCAA v pomere 2:1:1.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Amino Tone je anabolická a vytrvalostná elektráreň, ktorá predstavuje vašu tajnú zbraň. Výskumne overená dávka BCAA v pomere 2:1:1 poskytuje energiu pre pracujúce svaly a zmes elektrolytov hydratuje svalové bunky, čo vám pomôže zvýšiť výkon v posilňovni.

Amino Tone obsahuje zmes s osviežujúcou chuťou, ktorá napomáha podporovať spaľovanie tukov tým, že podporuje metabolizmus. Zostanete v stave anabolizmu a dokonale hydratovaní a ako bonus, budete ešte spaľovať tuky!

Výhody:

  1. Obnova
  2. Hydratácia
  3. Redukuje váhu
  4. Bez cukru

„Nikdy som sa nebál „múru“ pretože som vedel, že mám prostriedky na jeho prelomenie a teraz to vieš aj ty, je to Amino Tone." Ronnie Coleman

  • Instantné BCAA - k dispozícii 3 aminokyseliny s rozvetveným reťazcom: leucín, valín a izoleucín, ktoré podporujú syntézu svalových bielkovín a zlepšujú športový výkon. Instantné znamená, že sa veľmi dobre rozpúšťajú a absorbujú. 
  • Taurín - táto organická kyselina má množstvo biologických funkcií ako je konjugácia žlčových kyselín, antioxidácia, osmoregulácia, stabilizácia membrány a modulácia signalizácie vápnika. Je dôležitý pre kardiovaskulárne funkcie, vývoj kostrových svalov, sietnice a centrálnu nervovú sústavu. 
  • Komplex hydratácie - chlorid draselný, citrát sodný a citrát horečnatý sú bežné elektrolyty. Elektrolyty sú minerálne látky v krvi a v ďalších telesných tekutinách, ktoré nesú elektrický náboj a tiež majú vplyv na množstvo vody v tele. 
  • L-alanín - pre ľudí, ktorí sa snažia znížiť telesný tuk je táto aminokyselina veľmi užitočná. Reguluje hladinu inzulínu v krvi. 
  • STIM FREE - malinové ketóny, cholín bitartrát, Coleus Forskohlii a inozitol podporujú metabolizmus, „rozbíjajú“ mastné kyseliny a mobilizujú energetické zásoby. Všetko samozrejme bez použitia stimulantov. 
  • HICA (alfa-hydroxy-leucín vápenatých solí) - zvyšuje svalovú hmotu, zabraňuje pretrénovaniu a znižuje DOMS (oneskorený nástup bolesti svalov). Metabolity leucínu znižujú rozklad bielkovín, najmä svalových. 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 230-350 ml studenej vody. Pre intenzívnejšiu chuť použite menej vody. V tréningové dni užívajte počas tréningu. V netréningové dni užívajte v priebehu dňa. Mierna penivosť môže vzniknúť pri miešaní vo veľmi studenej vode. Je to normálne a po chvíli sa rozplynie.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Blue Razz) 1 odmerka (13 g)
Počet dávok v balení: 30
Kalórie 5 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 1 g
- z toho cukry 0 g
Sodík (ako citrát) 44 mg
Draslík (ako chlorid) 237,6 mg
Tiamín (vitamín B1) (ako tiamín HCI) 1,5 mg
Riboflavín (vitamín B2) 1,7 mg
Niacín (vitamín B3) 20 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 6 mcg
Horčík (oxid) 22,5 mg
Instantizované BCAA (InstAminosTM) 2:1:1: 4 000 mg
- L-leucín 2 000 mg
- L-izoleucín 1 000 mg
- L-valín 1 000 mg
INTRA - komplex pre výkon a hydratáciu: 3 785 mg
- L-taurín
- fosforečnan draselný
- citrát sodný
- fosforečnan horečnatý
- HICA (alfa-hydroxy-leucín vápenatých solí)
STIM-FREE komplex podpory odburávania tuku: 3 180 mg
- L-alanín
- malinové ketóny
- cholín bitartrát
- Coleus Forskohlii
- Inozitol
AstraGinTM (Astragalus Membranaceus & Panax Notoginseng) 25 mg

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, maltodextrín, kyselina citrónová, silica, sukralóza, kyselina jablčná, acesulfam draselný, farbivo FD&C modrá #1.

Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, pšenicu a orechy.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Neprekračujte odporúčané denne dávkovanie. Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Konzultujte so svojim lekárom pred užívaním tohto produktu ak si nie ste istý svojim zdravotným stavom, alebo užívate inhibítory MAO alebo akékoľvek iné lieky. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Môže obsahovať zložky známe v Kalifonii, ktoré spôsobujú rakovinu a/alebo vrodené poruchy alebo iné reprodukčné poškodenia. Niacín môže spôsobovať dočasné návaly tepla, brnenie, začervenanie kože a pocit tepla, najmä pri užití na lačný žalúdok. Je to bežná reakcia. Prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom ak sa objavia nežiaduce účinky. Prestaňte užívať 2 týždne pred chirurgickým zákrokom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO