+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Amino Growth V12 - PHP Edge

Hlavný obrázok Amino Growth V12 - PHP Edge
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

Amino Growth V12 - PHP Edge: Náš odborný tím profesionálnych športovcov, lekárov a vedcov vytvoril unikátne aminokyseliny za fantastickú cenu.


Popis produktu

reklamny baner amino php

Bez laktózy, bez lepku, bez cukru a s príchuťou...najkvalitnejšie aminá na trhu !!! 500 tabliet za fantastickú cenu !!!

Future Nutrition, kanadský výrobca obľúbenej značky MVP BIOTECH, predstavuje PHP EDGE - svoju novú profesionálnu radu špičkových doplnkov výživy, ktorá je určená predovšetkým pre kulturistov a silových športovcov. PHP EDGE ponúka výrobky najvyššej kvality a garantuje 100%  spokojnosť. Vedecky zostavené, laboratórne testované a maximálne účinné formule výrobkov sú bezpečné a vhodné pre všetky profesionálne, aj rekreačných športovcov. AMINO GROWTH V12 sú jedinečné aminokyseliny.

  • 1200mg aminokyselín v tablete
  • 100% hydrolyzované srvátkové frakcie
  • Vysoký obsah glutamínových peptidov
  • Bohaté spektrum aminokyselín
  • Bioaktívny glutamín
  • Buduje, opravuje, regeneruje svalové tkanivo

Každý športovec by mal dbať na dostatočnú regeneráciu svojho organizmu. Pre dokonalejšiu regeneráciu a rast organizmu sú potrebné bielkoviny, ktoré sa štiepia na aminokyseliny a tie pôsobia ako regeneračná a stavebná zložka. Bez aminokyselín naše svaly neporastú! Potreba zvýšeného množstva týchto látok je najmä u silových športovcov. Kratšia čas potrebný na regeneráciu = rýchlejší progres. Na trhu máme veľké množstvo bielkovinových produktov, no naša firma prišla s prevratnou novinkou.

Náš odborný tím profesionálnych športovcov, lekárov a vedcov vytvoril unikátne aminokyseliny. Vyskúšajte, ako chutí kvalita. Až 1200 mg aminokyselín v jednej tablete. Naštartujte svoje telo a odmeňte ho mega dávkou bielkovín. S AMINO GROWTH V12 zaznamenáte výrazný pokrok a posun.


Dávkovanie

Určené pre špeciálnu výživu. Užívajte 4 tablety a zapite 250 ml vody, alebo iným obľúbeným nápojom. Užívajte 2-4 krát denne. Pre maximálne účinky užívajte pred, po tréningu a pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 500
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 4,8 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Sodík 2,4 mg 0,1 %
Draslík 5 mg 0,1 %
Bielkoviny 1,2 g 2,4 %
Vápnik 6 mg 0,6 %
PRO T Fusion 800 mg
Whey protein concentrate (milk) 700 mg
Hydrolyzed whey peptides (milk) 100 mg
L-Taurine 300 mg
L-Glycine 200 mg
L-Lysine 100 mg
L-Glutamine 35 mg
L-Carnitine 10 mg
L-Citrulline 5 mg
L-Ornithine HCL 3 mg

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, kyselina steárová, fosforečnan vápenatý, laktóza, sodná soľ kroskarmelózy, prírodné a umelé arómy, karagenan, oxid kremičitý.


Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Alergény: mlieko. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju a vajcia.


Hodnotenie

4.8
10 hodnotení

Novinky