loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

AmiNo Flow - Muscle Elements

AmiNo Flow - Muscle Elements: predstavuje amino-oxidovú suplementáciu, ktorá kombinuje aminokyseliny na udržanie, obnovu a rast svalstva, komponenty vyvolávajúce tvorbu oxidu dusnatého pre zvýšenie krvného obehu a hydratačné elektrolyty.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

AmiNO FLOW podporuje a posilňuje: 

  • Potréningovú regeneráciu 
  • Odolnosť a vytrvalosť svalov 
  • Syntézu svalovej bielkoviny 
  • Plnosť a napumpovanie svalov 
  • Tvorbu oxidu dusnatého 

AmiNO flow je prvý suplement, ktorý sa označuje ako AMINO-OXIDE, čo je nová kategória športovej výživy kombinujúci aminokyseliny a NO-čka. Vyskytli sa už síce na trhu produkty, ktoré o sebe tvrdili, že sú aminokyseliny a NO-čko - 2 v 1, avšak po prezretí ich formuly zistíte, že tvrdenie o NO-čku sa zakladajú na jednej ingredienciI, nie na kompletnom systéme NO zložiek. To viedlo Muscle Elements k vytvoreniu produktu, ktorý dodá plnú dávku aminokyselín a prekurzorov oxidu dusnatého a stane sa tak zaručene prvým autentickým amino-oxidom na trhu. 

Muscle Growth & Recovery Elements - funkčná zmes formula AmiNO Flow zameraná na rast a regeneráciu svalov, obsahuje taurín a 5 g antikatabolických BCAA v pomere 3:1:2. Tie spolupracujú spolu s prekurzormi oxidu dusnatého.  

Amino Flow využíva 2 g L-citrulínu v dávke, namiesto L-citrulín malátu, ktorý dáva iba 50% čistého L-citrulínu. Funkčná zmes Pump & Transport Elements obsahuje ešte agmatin sulfát, L-histidín, L-ornitín HCL a výťažok zo semienok hroznového vína. 

Cieľom tejto zmesi je posilniť transport živín vďaka zlepšeniu a zrýchleniu obehu krvi, čo má v kombinácii s BCAA veľmi pozitívne účinky na syntézu bielkovín. Rovnováhu tekutín a hydratáciu organizmu udržujú fosforečnan sodný, horečnatý a vápenatý, ktoré sú súčasťou funkčnej zmesi Hydration & Endurance Elements. 

Medzi najpodstatnejšie výhody AmiNO Flow patrí možnosť jeho všestranného využitia. Dá sa užívať kedykoľvek počas dňa pre doplnenie aminokyselín a hladiny oxidu dusnatého. AmiNO Flow sa taktiež dá použiť ako predtréningový suplement. 

Môžete ho pridať k svojmu obľúbenému pre-Workout, napr. k PreCre. Možno ho pred tréningom brať aj samostatne, na zabezpečenie väčšej produkcie NO, navýšenie vašej tréningovej kapacity a samozrejme k poriadnemu napumpovaniu svalov. 

Predstavte si aminokyselinový suplement, ktorý podporí a navýši syntézu bielkovín, stimuluje tvorbu NO, zlepší výdrž a odolnosť svalov, dodá im plnosť, regeneruje ich a udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. 

Netreba na nič čakať ... Amino Flow je už tu!

Dávkovanie

Jednu odmerku (12,5 g) zmiešajte s 150-200 ml studenej vody a užívajte hocikedy počas dňa a 15 minút pred tréningom. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 1 odmerka (12,5 g) % DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Vápnik 100 mg 10 %
Horčík 40 mg 13 %
Fosfor 150 mg 15 %
Sodík 80 mg 8 %
MUSCLE GROWTH and RECOVERY MATRIX ELEMENTS: 6 000 mg *
Instant BCAA 3:1:2
L-taurín
PUPM AND TRANSPORT (SYSTEM) ELEMENTS: 2 575 mg *
L-citrulín
AgmaMAX (agmatine sulfate)
L-histidín
L-ornitín HCL
Grape Seed Extrakt 95%
HYDRATATION AND ENDURANCE ELEMENTS: 750 mg *
Di Sodium Phosphate
Di Calcium Phosphate
DI Magnesium Phosphate
* denná hodnota nebola stanovená:

Zloženie

Ostatné zložky: Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sukralóza, výťažok z repy, acesulfam draselný. 

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy. 

 

Video

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK