loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

American Standard Whey od MEX

American Standard Whey - MEX = vysoká kvalita + efektívne a pre rast svalov vysokoúčinné zloženie + fantastická cena! Je obohatený o prídavok BCAA a L-glutamínu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Kvalitný 76 % USA proteín - kombinácia prvotriednych srvátkových proteinov s vysokou biologickou hodnotou a rýchlou vstrebateľnosťou, výbornej príchuti a vynikajúcej ceny - napomáha rýchlej regenerácií, vytvoreniu efektívneho anabolického prostredia v tele a čo najväčšiemu budovaniu nových masívnych svalových prírastkov.

Výhody:

  1. MEX American Standard Whey Protein obsahuje nedenaturovaný za studena ultra a mikrofiltrovaný prvotriedny whey protein koncentrát a izolát, ktorý si vďaka šetrnému spracovaniu uchováva cenné mliečne hormonálne anabolické proteiny
  2. MEX American Standard Whey Protein je obohatený o prídavok BCAA a L-glutamínu
  3. MEX American Standard Whey Protein má nízky obsah tukov, sacharidov a neobsahuje aspartám
  4. MEX American Standard Whey Protein = vysoká kvalita + efektívne a pre rast svalov vysokoúčinné zloženie + fantastická cena!
  • MEX American Standard Whey Protein je skvelou kombináciou prvotriednych srvátkových proteinov s vysokou biologickou hodnotou, proteinovou kvalitou a rýchlou vstrebateľnosťou, výbornej príchuti a vynikajúcej ceny, je to kvalitný "made in USA" objemový protein s ideálnym aminokyselinovým profilom a vysokým obsahom EAA (dôležitých esenciálnych aminokyselín), ktorý Vám pomôže dosiahnúť rýchlu regeneráciu po ťažkom tréningu, vytvoriť efektívne anabolické prostredie v tele a budovať nové masívne svalové prírastky!
  • MEX American Standard Whey Protein je prvotriedny USA objemový protein, s vysokokvalitným, cieleným a efektívnym zložením a vysokou biologickou hodnotou, vynikajúci pre budovanie kvalitnej a masívnej svalovej hmoty, ktorý si však súčasne teraz môžete u nás zakúpiť za fantastickú a mimoriadne priaznivú cenu!

Dávkovanie

Rozmiešajte 29 g MEX American Standard Whey Proteinu v 180 - 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užite denne 2-3 dávky podľa Vašej individuálnej potreby a množstva denného príjmu proteínov, pričom najlepšie je užiť protein hlavne krátko po tréningu, ráno po prebudení a pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty: v 100 g v 1 dávke (29 g)
Energetická hodnota 1 687 kJ/403 kcal 490 kJ/117 kcal
Bielkoviny 76 g 22 g
Sacharidy 8,3 g 2,4 g
Tuky 7 g 2 g
L-Alanín 5 g 1,4 g
L-Arginín 1,3 g 0,4 g
L-Aspartic acid 5,5 g 1,6 g
L-Cysteín 2 g 0,6 g
L-Glutamín 13,4 g 3,9 g
L-Glycín 1,5 g 0,4 g
L-Histidín 1,5 g 0,4 g
L-Isoleucín 4,9 g 1,3 g
L-Leucín 9,7 g 2,8 g
L-Lysín 3,1 g 0,9 g
L-Metionín 2 g 0,6 g
L-Fenylalanín 3,8 g 1,1 g
L-Prolín 3,4 g 1 g
L-Serín 4,8 g 1,3 g
L-Treonín 3,8 g 1,1 g
L-Tryptofán 1,5 g 0,4 g
L-Tyrozín 2,8 g 0,8 g
L-Valín 4,9 g 1,3 g
Sodík 240 mg 70 mg
Draslík 480 mg 145 mg
Vápnik 344 mg 100 mg
Železo 0,55 mg 0,16 mg
Vláknina 500 mg 172 mg

Zloženie

MEX American Standard Whey Protein obsahuje: Ultra & Micro-Filtered Whey Protein Concentrate, Cold-Filtered Whey Protein Isolate, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Glutamine, Cocoa (Processed with Alkali), Soy Lecithin, Natural And Artificial Flavoring, Xanthan Gum, Acesulfame K.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO