+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

AllWhey Protein + Glutamín Zadarmo od AllMax

Hlavný obrázok AllWhey Protein + Glutamín Zadarmo od AllMax
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

AllWhey Protein - AllMax: je vyrobený z 97% čistého proteínu (hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát)


Popis produktu

Teraz ku každému baleniu Glutamine 100 g Zadarmo.

Reklamny baner Allwhey protein od Allmaxu

Hľadáte proteín, ktorý výborne chutí a pritom je ekonomický?

AllWhey vám prináša toto všetko! Kombinujeme najnovšie inovácie whey proteínu novú technológiu nazývanú NitriCore.

Spája najnovšie inovácie v extrakčnej technológii. NitriCore technológia je navrhnutá tak, aby sa výrazne zvýšila retencia dusíka vo svalovom tkanive. Zvýšená retencia dusíka zabezpečuje rýchle budovanie svalov v reakcii na vhodne zostavený tréning. Obsahuje jedinečný High-proteínový komplex, je 100% kompletný proteín, čo znamená, že obsahuje všetky aminokyseliny s rozvetveným reťazcom a všetky esenciálne aminokyseliny. Navyše naša firma používa výhradne zdroje bielkovín od tých najlepších dodávateľov na celom svete a to z USA, Kanady a Nového Zélandu.

100% WHEY:

Je vyrobený z 97% čistého proteínu (hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát). Okrem spektra di, tri a olio peptidov sme pridali WPI97 whey proteín, ktorý má vysoký stupeň biologickej dostupnosti a zvyšuje retenciu dusíka v svaloch.

Je obohatený OmegaEFA (zdroj vysoko stabilných esenciálnych mastných kyselín) a Tri-blend enzýmy pre lepšie trávenie a vstrebávanie peptidov srvátkových bielkovín a aminokyselín. Je plne instantný, takže sa rýchlo mieša vo vode a mlieku. Vychutnajte si jeho úžasnú chuť!


Dávkovanie

Jednu odmerku (31 g) zmiešajte s 200-300 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte ráno a po tréningu. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s kvalitným stravovacím plánom a tréningom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (31 g)
Počet dávok v balení: 73
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 120 kcal
Kalórie z tuku 10 kcal
Tuky celkom 1 g
Saturovaný tuk 0,5 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 30 mg
Sodík 55 mg
Draslík 125 mg
Sacharidy celkom 3 g
Vláknina 1 g
Cukry 1 g
Bielkoviny 25 g
Vitamín A
Vitamín C
Vápnik
Železo

Zloženie

Tri-Stage Whey Protein Matrix™ /WPC80™ (Mikrofiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny 80 %), WPI90™ (CTP™ izolát srvátkovej bielkoviny 90 %), WPI97™ (Hydrolyzovaný ultrafiltrovaný izolát srvátkovej bielkoviny (nízky obsah molekulárnych srvátkových peptidov)/, Tri-Amino Recovery Blend (Taurín, Glycín, Kreatine Monohydrát), Omega EFA™ (za studena lisovaný ľanový olej v prášku, olej z boráku lekárskeho (GLA), konjugovaná kyselina linolová (CLA)), DIGESTOL™ (Laktázy (Laktózové redukujúce enzýmy), Bromelaín (Proteínové tráviace enzýmy), Proteáza (Proteínové tráviace enzýmy), Alfa-Amyláza).

Ostatné zložky: vláknina z vločiek, sójový lecitín, prírodné a umelé príchute, xanthanová guma, acesulfam draselný a sukralóza.


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a mäkkýše.


Hodnotenie

5.0
4 hodnotenia

Novinky