loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Alavis Maxima Gummies + Barnys Ultra C-Complex - Alavis

Žuvacie cukríky s obsahom kyseliny hyaluronovej a vitamín C, so zinkom, selénom a vitamínom D3 v kapsuliach.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Alavis™ Maxima Gummies

Kyselina hyaluronová je dnes vyhľadávaným doplnkom výživy hlavne v súvislosti s mladou, zdravou a pružnou pokožkou. Kyselina hyaluronová je súčasťou tkaniv, kĺbov aj pokožky. Približne polovica kyseliny hyaluronovej v našom tele sa nachádza v pokožke, kde sa viaže na vodu a pomáha tak udržiavať vlhkosť. Je dôležitou súčasťou nielen pokožky, ale aj synoviálnej tekutiny - hlavnej zložky kĺbovej tekutiny. V synoviálnej tekutine slúži spoločne s ďalšími látkami ako lubrikant a ako tlmič nárazov (vďaka silnej schopnosti hydratovať chrupavku).

Barnys® Ultra-C Complex

Pozitívne ovplyvňuje spojivové tkanivo, podporuje zdravie kĺbov, znižuje hrubosť kože a hĺbku vrások. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek a kože. Vitamín D je potrebný nielen na stavbu kostí a správnu činnosť svalov, ale aj na udržanie normálnej hladiny vápnika v krvi. 

Vzájomné pôsobenie kyseliny hyalurónovej a vitamínu C a D3 prináša kĺbom, chrupavkám aj koži len samé pozitíva. Benefitom súčasného užívania doplnku stravy vo forme žuvacích cukríkov s obsahom kyseliny hyalurónovej a kapsúl s vitamínmi C a D3 je vplyv na zdravie kĺbov. 

Výhody:

  1. Kyselina hyauronová a vitamín C, D3, selén a zinok
  2. Hydratovaná pokožka
  3. Podpora správneho fungovania kĺbov
  4. Balenie na 1 mesiac

Dávkovanie

Alavis™ Maxima Gummies

Užívajte 2 žuvacie cukríky denne. Tablety žujte alebo nechajte rozpustiť v ústach. Užívajte kedykoľvek počas dňa. Nie je potrebné tablety zapíjať vodou.

Barnys® Ultra-C Complex

Užívajte 1 kapsulu najlepšie ráno pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Alavis™ Maxima Gummies
Veľkosť jednej dávky: 2 žuvacie cukríky
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 80 mg
Barnys® Ultra-C Complex
Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 30
Vitamin C NUTRA-C™ 250 mg
Organická forma zinku 5 mg
Organicky vázaný selen 28 µg
Mikronizovaný vitamin D3 7,5 µg

Zloženie

Alavis™ Maxima Gummies

Glukózový sirup, sladidlo (sacharóza), zahusťovadlo (glycerol), voda, želírujúca látka (pektín), kyselina citrónová, regulátor kyslosti (citrát sodný), hyaluronát sodný, aróma (zmes bobuľovitých plodov a malín), koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, kokosový a repkový olej, leštiaca látka (leštiaca zmes a karnaubský vosk).

Barnys® Ultra-C Complex

Vitamín C NUTRA-C™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát horečnatý, L-threonát vápenatý) 250 mg, protispekavá látka (fosforečnan vápenatý, modifikovaný kukuričný škrob, stearan horečnatý, oxid kremičitý, mastenec), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo (uhličitan vápenatý)), zinok (glukonan zinočnatý) 5 mg, nosič (cukor, strednoreťazcové triglyceridy), antioxidant (zmes tokoferolov), selén (kvasnice obohatené selénom) 27,5 μg, vitamín D3 (cholekalciferol) 7,5 μg.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte, ak je obal porušený. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte dobre uzavreté podľa skladovacích podmienok. Vhodné pre vegánov.

Výrobca

Alavis: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, Praha, Česká Republika, divize LightHouse International Inc., 1st Canadian Place, 100 King St. W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO