loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Actinox - Extrifit

Unikátny výrobok určený pre všetkých, ktorí sa usilujú o brutálny nárast objemu svalov.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Hlavnú zložku tvoria Nitro peptidy ActiNOS, ktoré umožňujú celodenné zvýšenie prietoku krvi do svalov svojou schopnosťou stimulovať produkciu oxidu dusnatého (NO). Vďaka extra dávkam BCAA, glutamínu a palatinóze, ktoré Actinox obsahuje, navyše naplníte svaly všetkým, čo potrebujú po tvrdom tréningu k maximálnemu rastu.

ActiNOS alebo nitro peptidy sú krátke bioaktívne srvátkové peptidy, prirodzene obsiahnuté v nízkych koncentráciách v mlieku. V Actinoxe sú však koncentrované! Tieto nitro peptidy zvyšujú dlhodobé prekrvenie a napumpovanie svalov vďaka stimulácii produkcie NO. V klinickej oblasti je skúmaný aj ich účinok na zníženie krvného tlaku, stimuláciu imunitného systému a zlepšenie sexuálnych funkcií u mužov! Vďaka produktu Actinox budete konečne môcť trénovať ako profesionáli! Maximálny efekt pre tvrdosť tréningu! Pri tréningu sa vďaka zvýšenému prietoku krvi do svalov rýchlejšie dostáva do pracujúcich svalov kyslík a odplavuje sa laktát (kyselina mliečna). Actinox vás pustí v tréningu vždy o pár opakovaní ďalej! Oddialite vďaka nemu pálenie svalov i svalové zlyhanie a odmakáte toho v každej sérii viac!
 
Vedeli ste, že ľudský sval je zo všetkých existujúcich 20 aminokyselín tvorený z 33 % BCAA (valín, leucín a izoleucín) a zo 60 % glutamínom? Actinox umožní zásobenie svalov MEGA dávkami BCAA a glutamínu po celý deň! Tento produkt môžete užívať aj v netréningové dni pre zabudovanie živín do rastúcich svalov vďaka efektu zvýšeného prekrvenia svalovej hmoty, pretože sval najviac rastie pri odpočinku, nie priamo na tréningu!

Obsah revolučného sacharidu palatinóza, spoľahlivo zaisťuje prívod energie do svalov a rýchle naplnenie glykogénom po celý deň. Neobsahuje kofeín, ani iné stimulanty, budete dobre zaspávať! Vďaka absencii stimulantov v tomto produkte sú vaše svaly zásobené väčším množstvom krvi po celý deň bez nepríjemného vplyvu na zaspávanie. 

Výhody:

  1. Až 45 % voľných aminokyselín v produkte
  2. 20-tisíc miligramov BCAA a 25-tisíc miligramov glutamínu v 100 g výrobku
  3. Až 4 g BCAA a 5 g glutamínu v jedinej dávke
  4. Pumpovací účinok látky ActiNOS® je posilnený obsahom 35 % ďalších stimulantov NO - arginínu AKG, arginínu bázy, beta alanínu a citrulínu
  5. Žiadne stimulanty

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (20 g) s 200-300 ml vody a užívajte 1-2x denne medzi jedlami.

  • V tréningové dni užívajte pred tréningom. 
  • Začiatočníci a mierne pokročilí: 1 odmerka dopoludnia v netréningový deň.
  • Pokročilí, športovci a kulturisti: 1 odmerku ráno a 1 popoludní v netréningový deň.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Cherry) 1 odmerka (20 g)
Počet dávok v balení: (620 g) 31
Energetická hodnota 254 kJ/61 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 2,3 g
z toho cukry 1,8 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 0,2 g
Soľ 0 g
Účinné látky: v 40 g (2 odmerky)
Extreme Pumping 5! Matrix: 14 340 mg
ActiNOS 340 mg
Beta-alanín 4 000 mg
L-arginín AKG 4 000 mg
L-arginín báza 2 000 mg
- z toho čistý L-arginín voľná forma 4 629 mg
L-citrulín DL malát 4 000 mg
- z toho čistý L-citrulín voľná forma 2 800 mg
Anabolic Amino Acid 4! Matrix: 18 000 mg
L-glutamín 10 000 mg
L-leucín 4 000 mg
L-izoleucín 2 000 mg
L-valín 2 000 mg
BCAA spolu: 8 081 mg
Aminokyseliny komplet: 29 429 mg
Palatinóza 3 823 mg

Zloženie

Citrón: L-glutamín, L-leucín, beta-alanín, L-citrulín DL-malát, L-arginín alfaketoglutarát, palatinózaTM (izomaltulóza), L-valín, L-izoleucín, L-arginín báza, nitro peptidy ActiNOS®, regulátor kyslosti kyselina citrónová, prírodné farbivo beta karotén, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, príchuť, sladidlo sukralóza, steviol glykozidy (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu).

Pomaranč: L-glutamín, L-leucín, beta-alanín, L-citrulín DL-malát, L-arginín alfaketoglutarát, palatinózaTM (izomaltulóza), L-valín, L-izoleucín, L-arginín báza, nitro peptidy ActiNOS®, regulátor kyslosti kyselina citrónová, prírodné farbivo betakarotén, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, príchuť, sladidlo sukralóza, steviol glykozidy (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu).

Višňa: L-glutamín, L-leucín, beta-alanín, L-citrulín DL-malát, L-arginín alfaketoglutarát, palatinózaTM (izomaltulóza), L-valín, L-izoleucín, L-arginín báza, nitro peptidy ActiNOS®, regulátor kyslosti kyselina citrónová, prírodné farbivo extrakt z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, príchuť, sladidlo sukralóza, steviol glykozidy (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu).

Informácie pre alergikov

Obsahuje laktózu.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodný pre osoby s respiračnými ochoreniami (napr. astma), pri ochoreniach srdca, ciev, pečene, obličiek a poruchách krvného tlaku. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, dobre uzavreté. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.  

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO