loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Akcia: CreaShock + Tribulus Zadarmo - Aminostar

Super akciová ponuka od Aminostaru: CreaShock 1600 g + Tribulus Terrestris 120 Zadarmo.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Volumizér CreaShock je dokonalým riešením pre tých, ktorí potrebujú nabrať svaly a spevniť svalovú hmotu. Obsahuje CreaShock matrix – 4 formy kreatínu (kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, tri-kreatín citrát, kreatín ethyl ester), ktoré slúžia na získanie pevnej a objemnej svalovej hmoty. 

Súčasťou CreaShock sú tiež sacharidy (dextróza, palatinóza, maltodextrín), ktoré zabezpečujú postupné uvoľňovanie energie pre kvalitný výkon a pomáhajú udržiavať stálu hladinu krvného cukru.  Podporuje aktuálny výkon, priaznivo ovplyvňuje tvorbu svalovej hmoty. Zvyšuje nárast svalovej hmoty, sily, vytrvalosť a je zvlášť vhodný pre šprintérov.

Popis účinných látok:

  • CreaShock obsahuje Tri-kreatín citrát v ktorom sú viazané 3 molekuly kreatínu na 1 molekulu citrátu. V porovnaní s kreatínom monohydrátom je kreatín citrát rozpustnejší a bolo zistené, že z kreatín citrátu je do svalov absorbovaných až 90% kreatínu, zatiaľ čo z kreatín monohydrátu iba 40%.
  • Obsiahnutý Kreatín ethyl ester - je pokročilou formou kreatínu, ktorá využíva ethyl esterovú technológiu, ktorá má za následok omnoho lepšie vstrebávanie kreatínu, zníženie pocitu nafúknutia a minimálnu retenciu vody (zadržovanie vody). Podporuje tvorbu čistej svalovej hmoty a explozívnu silu, priaznivo ovplyvňuje výkonnosť pri náročnom tréningu, pomáha maximalizovať hladinu energie.
  • Dextróza + Palatinóza (PalatinitTM ) – palatinóza alebo izomaltulóza uvoľňuje energiu zo zásobníkov glukózy postupne a má nízky glykemický index, zatiaľ čo dextróza zabezpečuje prísun potrebnej energie rýchlejšie.
  • Maltodextrín – uvoľňuje energiu pomaly a rovnomerne.
  • Kyselina Alfa-lipoová - je pridaná pre ďalšie zvýšenie efektivity produktu,  ako podpora inzulínu potrebného k zabudovaniu glukózy do svalovej hmoty.
  • L-glutamín zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu buniek.
  • L-arginín a L-glycín sú aminokyseliny, ktoré podporujú vylučovanie rastového hormónu u vysoko výkonných športovcov s vysokou záťažou.
  • Obsiahnutý Inozín predstavuje základný zdroj ATP energie a je okamžitým zdrojom energie v tele. Zvyšuje schopnosť transportovať kyslík do svalov a tým umožňuje svalom pracovať viac a dlhšie.
  • Taurín je stimulačná látka, ktorá podporuje nervový systém, zvyšuje fyzickú i psychickú výkonnosť. Pozitívne pôsobí na oddialenie pocitu únavy pri fyzickom cvičení a má vplyv na rýchlejšie zotavenie organizmu po fyzickej záťaži. Pomáha ochraňovať bunky pred voľnými radikálmi.

Dávkovanie

Denná dávka je 2 x 50 g. Prvú dávku (1 odmerka) užite asi 30 min. pred cvičením, druhú dávku do 1 hodiny po cvičení. V dňoch voľna môžete užívať v priebehu dňa. Dávku rozmiešajte v 200 ml vody alebo ovocného džúsu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Priemerné nutričné hodnoty: v 100 g
Energetická hodnota 355 kcal/ 1 510 kJ
Bielkoviny 8,5 g
Sacharidy 79,5 g
Tuky 0,35 g
Aktívne látky: v 100 g
Kreatín monohydrát 10 g
L-Glutamín 3 g
Taurín 2 g
Inozín 2 g
L-Glycín HCl 2 g
L-Arginín HCl 1,5 g
Tri-kreatín malát 500 mg
Tri-kreatín citrát 500 mg
Kreatín ethyl ester 1,5 g
Alfa Lipoová kyselina 170 mg
Dextróza 62 g
Palatinóza (PalatinintTM) 2,5 g
Maltodextrín 12,5 g

Zloženie

Dextróza, maltodextrín, kreatín monohydrát, L-glutamín, palatinóza (PalatinitTM ), taurín, L-glycín HCl, inozín, kreatín ethyl ester, L-arginín HCl, tri-kreatín malát, tri-kreatín citrát, aróma, látka protihrudkujúca oxid kremičitý, alfa-lipoová kyselina, farbivo tartrazín, košenila červená, karmína, sladidlo sukralóza.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK