loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Akcia: A-AKG 100 + Creatine PH-X - Biotech

Akciový balíček obsahujúci A-AKG 1000 spolu s Creatine PH-X.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

A-AKG 1000: L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, tzn. že ju telo nedokáže syntetizovať, iba za určitých podmienok, preto ju treba telu dodávať. Arginín podporuje syntézu bielkovín a vytváranie oxidu dusnatého (NO) v organizme.

Alfa-ketoglutarátová forma AKG L-arginínu sa v medicíne využíva pri liečbe bakteriálnych infekcií, poruchách tráviaceho traktu, šedého zákalu a kvasinkových infekcií. Pri športových výkonoch odďaľuje nástup svalovej horúčky tým, že zlepšuje odvod kyseliny mliečnej zo svalu. Zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Užívať ho môžu aj muži aj ženy, u žien sa užívanie L-arginínu prejavuje, okrem spomenutých priaznivých účinkov, aj zvýšenou vzrušivosťou.

Aminokyselina L-Arginín pomáha uvoľnovať cievy, čím priaznivo vplýva na normalizáciu krvného tlaku a ďalšich dôležitých funkcií v organizme. Veľmi dobre vplýva na rast kostí, tkaniva, rast svalov, podporuje matabolizmus tukov, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu. L-Arginín tiež prispieva k tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitou súčasťou väzivových tkanív.

Ľudia, ktorí chcú zlepšiť svoju aktuálnu fyzickú kondíciu by ho mali užívať pred fyzickou záťažou, podľa úrovne trénovanosti, od 1-3 tablety cca 40-60 min. pred záťažou. Pri náhodnom prekročení odporúčaných dávok nie sú známe negatívne vplyvy, pretože dôjde k vylúčeniu množstva, ktoré organizmus nespotrebuje.

Výhody:

  1. Podporuje napumpovanie svalov
  2. Zlepšuje potenciu
  3. Pomáha oddialiť svalovú únavu

Creatin PH-X: Zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia! Creatine pH-X obsahuje 3 000 mg pufrovaného kreatínu v dennej dávke.

Dávkovanie

Užívajte 1-3 tablety pred tréningom s pohárom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1-3 tbl.
Počet dávok v balení: (33-100 dávok)
Hodnoty: v 100 g v 1 tbl. v 3 tbl.
Energetická hodnota 888 kJ/208 kcal 13 kJ/3 kcal 40 kJ/9 kcal
Tuky 0 g 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g 0 g
Bielkoviny 44 g 0,7 g 1,9 g
Soľ 0 g 0 g 0 g
L-arginín alfa-ketoglutarát - 1 000 mg 3 000 mg

Zloženie

L-arginín alfa-ketoglutarát, objemové činidlo (sorbitol, mikrokryštalická celulóza), protihrudkovacia látka (stearan horečnatý), leštiaca látka (kyselina stearová).

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK