loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Ai Liporol (výkonný termogénny spaľovač) - Yamamoto

Výkonný termogénny spaľovač založený na synergii zložiek.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Účinné zložky:

  • Guinea Pepper alebo Rajské zrná sú semená rastlín používaných v Afrike ako zdravé korenie so štipľavou arómou, ktoré majú vplyv na metabolizmus. Výskum demonštruje silné zvýšenie termogenézy vďaka schopnosti transformovať biele tukové tkanivo na hnedé tukové tkanivo, s väčšou kontrolou glykémie a vplyvom na viscerálny tuk. Hnedé tukové tkanivo spaľuje nadbytočný tuk produkciou tepla a Rajské zrná sú skvelými aktivátormi tohto termogénneho systému.
  • Kapsaicín, typický alkaloid "korenistosti" prítomný v chilli, má dobre zdokumentované schopnosti zyvšovania termogenézy. Mobilizuje použitie mastných kyselín a dokonca zabraňuje ich akumulácii. Podobne ako v Rajských zrnách, kapsaicín a kapsaicinoidy sú schopné aktivovať hnedé tukové tkanivo s veľkým účinkom na termogénnu silu.
  • Zelená káva vďaka pôsobeniu kyseliny chlorogénovej zasahuje do trávenia. Znižuje množstvo sacharidov prijatých cez črevo a následne obmedzuje kalorický príjem každého jedla. Narúša uvoľňovanie cukrov v krvi do pečene, a tým stabilizuje hladinu krvného cukru a tlačí telo do využitia svojej tukovej hmoty ako zdroja energie. Okrem toho Zelená káva inhibuje lipázy, tráviace enzýmy, ktorých úlohou je ovplyvňovať triglyceridy, čo spôsobuje zníženie trávenia tukov a ich akumuláciu v pečeni a iných častiach tela.
  • Glukomanan je vo vode rozpustná vláknina extrahovaná z rastliny Konjac. Výskum ukázal, že jeho použitie prispieva k zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňovania zápchy a zníženia hladiny cukru v krvi, ako aj k znižovaniu hladiny cholesterolu a telesnej hmotnosti. Pri zmiešaní s vodou sa Glukomanan stáva objemným gélom, ktorý je schopný znásobiť svoj objem až na 17-násobok pôvodnej veľkosti. Spôosobuje tým pocit sýtosti. Podporuje diétne režimy zamerané na chudnutie, pretože vnútri žalúdka a čriev absorbuje tuk.
  • Zelený čaj obsahuje niekoľko silných antioxidantov, vrátane epigallokatechín gallátu alebo EGCG. Tento prvok, kombinovaný s kofeínom, ktorý je tiež obsiahnutý v Zelenom čaji, má silnú schopnosť stimulovať metabolizmus tela a tým urýchliť úbytok hmotnosti prostredníctvom termogenézy. Okrem toho je Zelený čaj bohatý na teofilín a teobromín, dve látky, ktoré podporujú diurézu. Vďaka katechínu, ktorý inhibuje transport glukózy do tukových buniek, je zvýšenie hladiny cukru v krvi mierne.
  • Teobromín má lipolytickú silu, pretože zvyšuje termogenézu bez toho, aby spôsobovala stavy úzkosti alebo palpitácie, pomáha zlepšovať citlivosť na inzulín, vyhýba sa pádom a nárastom glykémie alebo hladu a podporuje vazodilatáciu, svalovú pumpu a zdravie srdca.
  • Pomarančovník horký je dobre známy pre svoju termogénnu aktivitu.Obsiahnutý synefrín, N-metyltiramín, hordenín, oktopamín a tyramín sú schopné stimulovať metabolizmus, čo umožňuje použitie tukov ukladaných prevažne do pečene a tkanív na výrobu tepla a energie.

Výhody:

  1. Spaľovač podporujúci termogenézu
  2. Synergicky pôsobiace aktívne látky
  3. S obsahom Glukomanan

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne, najlepšie pred jedlom a zapite dostatočným množstvom vody. Aby ste predišli ťažkostiam s prehĺtaním, alebo ak máte ťažkosti pri prehĺtaní kapsúl pripravte si dostatočné množstvo tekutín na zapitie.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 30
Počet dávok v balení: (180 kaps.) 60
Glukomanan 1 500 mg
Extrakt z Kakaovníka pravého 250 mg
z toho teobromín 15 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 204 mg
z toho polyfenoly 200 mg
z toho EGCG 81,6 mg
Extrakt zo Zelenej kávy 200 mg
z toho kyseliny chlorogenové 60 mg
z toho kyselina 5-kafeoylchinová 20 mg
z toho kofeín 4 mg
Prášok z Quinea pepru 160 mg
Extrakt z Chilli 160 mg
z toho kapsaicín 4 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého 150 mg
z toho synefrín 15 mg
Kofeín 100 mg

Zloženie

Glukomanan (prášok z koreňa amorphophalluskonjac K. Koch), kapsula (želatína, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, karmoizín*), extrakt z kakaovníka pravého(suchý extrakt zo semien theobroma cacao L., 6 % teobromín), extrakt zo zeleného čaju (camelia sinensis (L.) Kuntze, suchý extrakt štandardizovaný na 98 % celkových polyfenolov a 40 % EGCG), extrakt zo zelenej kávy (coffeacanephora pierre ex Froehner, suchý extrakt štandardizovaný na 45 % kyselín chlorogenových, 10 % kyseliny 5-kafeoylchinovej a 2 % kofeín), quinea peper (Aframomummelegueta K. Schum, prášok zo semien), extrakt z chilli (výťažok z plodov capsicum annum L. s obsahom 2,5 % kapsaicínu), extrakt z pomarančovníka horkého (citrus aurantium L ssp amara Engl.), bezvodý kofeín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí. Nepresahujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO