loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Agmatine - Infinite Labs

Agmatine - Infinite Labs: Mnohými považovaný za "super arginín", Zvyšuje produkciu luteinizačného a rastového hormónu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Agmatine - Infinite Labs

Trvanlivosť do konca 11/2014

Nitric Oxide Synhase Inhibítor
(Inhibítor syntázy oxidu dusnatého)

Mnohými považovaný za "super arginín"
Zvyšuje produkciu luteinizačného a rastového hormónu
Zlepšuje výkonnosť
Zlepšuje regeneráciu po tréningu
Zlepšuje absorpciu vápnika a inzulínovú senzitivitu

Agmatine je vedľajší produkt aminokyseliny arginínu, funguje ako mediátor pri biosyntéze polyamínon. Tvorí sa takzvanou dekarboxiláciou, jedná sa v podstate o arginín s odstránenou karboxilovou skupinou.
Arginínu sa vďaka jeho významnej úlohe, ktorú má pri produkcii NO, hovorí "veľký vypúšťač rastového hormónu" a je hojne používaný kulturistami aj inými športovcami. Okrem schopnosti ovplyvniť tvorbu rastového hormónu je arginín doporučovaný aj vďaka tomu, že dokáže stimulovať syntézu bielkovín, podporiť endogénnu produkciu kreatínu, posilniť inzulínovú senzitivitu a pomôcť vyhadzovať dusíkom odpad do moču. Uvádza sa, že má aj blahodárny účinok na celkové zdravie organizmu.

Až do nedávna sa práve arginín označoval ako jasná voľba v životospráve mnohých športovcov.
S pribúdajúcimi vedomosťami o skvelých ergogenických (zvyšujúcich telesnú a mentálnu výkonnosť, najmä obmedzením únavy, či vyčerpania) vlastnostiach agmatinu začínajú športovci obracať svoju pozornosť novým smerom. Agmatin je činný v ešte viac metabolických procesoch ako arginín. Štúdie doteraz presne opísali 19 funkčných mechanizmov agmatinu a minimálne 13 priamych benefitov pre kulturistu, či iného športovca. Výskum naďalej pokračuje, tieto čísla preto nie sú konečné.

Medzi preukázanými benefitmi agmatinu figurujú:

Schopnosť napumpovať svaly.
Agmatine zväčšuje napumpovanie svalov niekoľkými spôsobmi. Jednak skrz systém efektívneho rozdeľovania živín (nutrition partitioning) - viac glykogénu vo svaloch (karbohydráty uložené vo svalovom tkanive), tým pádom sa v svale udrží aj viac vody, to všetko vedie k plnšiemu vzhľadu svalov a väčšiemu napumpovaniu. Agmatin tiež zväčšuje produkciu NO tak, že plní funkciu kompetitívneho inhibítora enzýmu zvaného syntázy - oxidu dusnatého.

Podpora transportu živín v tele
Nutrient Partitioning - systém efektívne rozdeľujúci živiny do miest, kde ich je najviac potrebné: viac kalórií putuje do svalového tkaniva, menej ich je uložených v tukových bunkách
Posilnenie krvného obehu, rýchlejší prietok krvi
Podpora tvorby luteinizačného a rastového hormónu
Podpora tvorby inzulínu a s tým spojenej potréningovej inzulínovej odozvy (uvádza sa, že inzulínová odozva má pozitívny vplyv na kompozíciu tela a jeho muskulatúru)
Môže zlepšovať náladu, podieľa sa na vylučovaní katecholamínov (adrenalín> norepinefrín> dopamín)
Podporuje zdravé fungovanie obličiek - stimuluje rýchlosť glomerulárnej filtrácie (GFR) - Dusík ako odpad je efektívnejšie odvádzaný z organizmu
Pomáha pri regenerácii tela
Má antioxidačné účinky - likviduje voľné radikály, ktoré majú pri vysokej kumulácii ničivé dopady na organizmus
 
Zhrnutie:
Suplementácia agmatinom podporí výkonnosť športovcov, uľahčí zhadzovanie prebytočného tuku, napomôže k tomu, aby svaly boli väčšie, žilnatějšie a plnšie. Medzi ďalšie výhody patrí ochrana pred voľnými radikálmi, zlepšenie nálady a zlepšenie regenerácie. Arginín bol vo svojej dobe "skvelý pracant", agmatin je však vďaka svojim vlastnostiam a schopnostiam ešte lepšia voľba moderného športovca.

Dávkovanie

Jednu dávku (1 odmerka) zmiešajte s 120-180 ml vody alebo do vášho predtreningového nápoja a vypite 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (750 mg)
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky %DV
Agmatine Sulfate 750mg †

† Denná hodnota nebola stanovená Originálny USA tovar kúpite jedine u autorizovaných predajcov akým je: Protein.sk

KDE KOUPIT ORIGINÁL:

Z důvodu vzniku paralelních dovozů zboží nejasného původu z neoficiálních zdrojů jsme byli jako oficiální distributoři (W Sand Lake Rd., Suite 208 - Orlando, FL 32819, USA) nuceni přistoupit k určitému druhu řešení.

Vytvořili jsme společně s tímto oficiálním webem i certifikace pro prodejce, kteří nakupují originální zboží přímo od oficiálního distributora pro střední Evropu (Slovensko, Česká republika, Polsko) - společnost Revasport s.r.o.

Doporučujeme vám všem zájemcům i současným uživatelům doplňků zkontrolovat, zda-li se váš prodejce vyskytuje na tomto webu. Pokud tomu tak je, tak již víte, že nabízí originální produkty vyrobené v USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO