loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKCIOVÁ PONUKA PRE VÁS

Do konca tejto ponuky ostáva iba:

DNI
HODÍN
MINÚT
SEKÚND

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

7 druhov ovocia, ktoré by si mal mať pravidelne v jedálničku

7 druhov ovocia, ktoré by si mal mať pravidelne v jedálničku

Ovocie je darom prírody, je plné dôležitých vitamínov, minerálov, antioxidantov a vlákniny, ktoré vyživujú naše telo a chránia nás pred rôznymi chorobami. Spomedzi množstva dostupných druhov ovocia niektoré vynikajú svojimi výnimočnými zdravotnými účinkami. V tomto článku sa budeme venovať siedmim najzdravším druhom ovocia, ktoré by si mal pravidelne zaraďovať do svojho jedálnička: avokádo, čučoriedky, maliny, grapefruit, červené pomaranče, granátové jablká a brusnice.

Sušené mäso je výborná náhrada jedla

Sušené mäso je výborná náhrada jedla

Pokiaľ ide o zdravé občerstvenie na cesty, ktoré ti na rozdiel od čokoládovej tyčinky aj dodá potrebné nutrienty pre rast svalov, len málo čo sa môže vyrovnať chutným a výživným sušeným mäsám, známym aj ako “jerky”. Jerky je druh sušeného mäsa, ktoré bolo ochutené a konzervované s cieľom zlepšiť jeho chuť a predĺžiť trvanlivosť. Pochádza zo starovekých civilizácií a vyvinulo sa z neho obľúbené jedlo, na ktorom si pochutnávajú ľudia na celom svete. Nielenže uspokojí chuťové poháriky, ale ponúka aj množstvo benefitov pre fitness nadšencov, ktorí sa zaujímajú o svoj jedálniček a nutričné hodnoty potravín, ktoré prijímajú.

Odpovede na najčastejšie otázky o cvičení a naberaní svalov

Odpovede na najčastejšie otázky o cvičení a naberaní svalov

Naberanie svalovej hmoty je bežným fitness cieľom mnohých ľudí vo fitku. Bez ohľadu na to, či si začiatočník alebo skúsený cvičenec, pochopenie základov budovania svalovej hmoty je nevyhnutné pre maximalizáciu tvojich výsledkov. V tomto článku sa budeme venovať otázkam súvisiacim s naberaním svalovej hmoty, ktoré ti pomôžu na ceste k silnejšej a svalnatejšej postave.

Ako cvičiť, ak máš nadváhu? Vydaj sa na bezpečnú cestu k chudnutiu

Ako cvičiť, ak máš nadváhu? Vydaj sa na bezpečnú cestu k chudnutiu

Každý z nás je iný a každý máme mierne odlišné telo. Niekto sa trápi s priberaním a niekto sa naopak trápi s chudnutím a nejde mu to. Časom sa zacyklí, chudnutie nefunguje a hmotnosť narastá. Dokáže sa rýchlo zvyšovať a neskôr, keď je nadváhy priveľa, je potrebné pri ďalšom pokuse o chudnutie prekopať aj svoj tréningový plán a najmä myslieť na zdravie a zranenia. V dnešnom článku si povieme viac o tom, ako by mali cvičiť ľudia s väčšou nadváhou, aby si neprivodili zranenia. Povieme si tiež aj o tom, aké športy sú pre nich vhodné.