loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.sk
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

Selén: Aké má účinky a prečo ho užívať?

Selén: Aké má účinky a prečo ho užívať?

Hoci si o seléne možno veľa nepočul, táto úžasná živina je pre tvoje zdravie životne dôležitá. Selén je esenciálny minerál, čo znamená, že ho musíš získavať stravou, telo si ho nevie samo vyrobiť. Je potrebný len v malom množstve, ale zohráva významnú úlohu v dôležitých procesoch v tvojom tele vrátane metabolizmu a funkcie štítnej žľazy. V tomto článku sa dozvieš, čo spôsobuje nedostatok selénu, aké prírodné zdroje selén dopĺňajú a aké je optimálne množstvo prijatého selénu.

5 rýchlych receptov na dokonalé lievance

5 rýchlych receptov na dokonalé lievance

Lievance nemusia byť len vysoko kalorické a plné cukru. Existuje veľa receptov, ako ich pripraviť. Všetky recepty, ktoré v tomto článku nájdeš sú alternovateľné. Môžeš si na vrch pridať čo len chceš - či ovocie (maliny, čučoriedky alebo jahody), topingy s nulovým obsahom kalórií alebo horkú čokoládu.

10 cvikov s posilňovacou gumou, ktoré zvládneš aj doma

10 cvikov s posilňovacou gumou, ktoré zvládneš aj doma

Odporové gumy sú skvelou pomôckou na cvičenie doma ale aj vo fitku. Na trhu je veľké množstvo rôznych výrobkov s množstvom farieb, hrúbok a materiálov. Každý je označovaný inak, takže si pri ich kúpe dobre prečítaj popis. Väčšina setov má odlíšené gumy podľa sily odporu. Tie najľahšie sú jednoducho naťahovateľné pre izolované cviky a začiatočníkov a tie najpevnejšie sú určené na komplexnejšie cviky nôh a chrbta a pre pokročilých cvičencov.

Si zaneprázdnený a potrebuješ zhodiť kilá? Skús tabatu

Si zaneprázdnený a potrebuješ zhodiť kilá? Skús tabatu

Počul si už o tabata tréningu? Jedná sa o veľmi krátky, ale aj intenzívny a náročný tréning. Je to opak bežného tréningu, kedy si za hodinu a pol vo fitku stihneš spraviť 20 sérií. Je vhodný pre všetkých - ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Pomôže ti nielen nabrať svaly či schudnúť, ale naberieš aj kondičku. Poď si o tomto tréningu prečítať viac.