loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKCIOVÁ PONUKA PRE VÁS

Do konca tejto ponuky ostáva iba:

DNI
HODÍN
MINÚT
SEKÚND

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

Ako ušetriť peniaze a zároveň nakúpiť kvalitné a zdravé potraviny?

Ako ušetriť peniaze a zároveň nakúpiť kvalitné a zdravé potraviny?

Zdravé stravovanie je pre naše telo veľmi prospešné, ale aj drahé. Obzvlášť v dnešnej dobe, keď idú ceny potravín - a najmä tých kvalitnejších výrazne nahor. Mnohí ľudia majú problém s nákladmi na nákup zdravých potravín a nakoniec sa môžu uchýliť k nezdravým potravinám, aby ušetrili peniaze. Existujú však spôsoby, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní zdravých potravín, a v tomto článku sa budeme venovať niektorým z tých najúčinnejších.

7 dôvodov, prečo by si mal zaradiť cyklistiku do svojho kardio tréningu

7 dôvodov, prečo by si mal zaradiť cyklistiku do svojho kardio tréningu

Cyklistika je obľúbená forma fyzickej aktivity, ktorá má mnohé zdravotné výhody. Je to cvičenie s nízkou záťažou, ktoré si môžu užívať ľudia všetkých vekových kategórií a úrovní fyzickej zdatnosti. Nakoľko sa vonku otepľuje, okrem klasických kardio tréningov ako beh či plávanie môžeš pouvažovať aj o zaradení nových aktivít. Tu je sedem dôvodov, prečo je cyklistika pre ľudský organizmus prospešná.

Forma na leto sa nerobí v máji

Forma na leto sa nerobí v máji

Leto sa nám nezadržateľne blíži. Vonku sa neustále viac a viac otepľuje a so zvyšujúcimi teplotami budeme postupne odkladať aj vrchné vrstvy oblečenia. To môže byť pre ľudí, ktorí zatiaľ nezačali na sebe pracovať stresujúca správa. Nabraté kilogramy bude viac a viac vidno a leto a plavková sezóna prídu veľmi rýchlo. Ak chceš mať cez leto dobrú formu v plavkách, začni so svojou premenou práve teraz. Mesiac pred letom už nebude postačovať na veľké zmeny na tvojej postave.