loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKCIOVÁ PONUKA PRE VÁS

Do konca tejto ponuky ostáva iba:
DNI
HODÍN
MINÚT
SEKÚND

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
trener@protein.sk
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

Máš dobrú formu a aj tak si myslíš, že si malý? Možno máš túto psychickú chorobu!

Máš dobrú formu a aj tak si myslíš, že si malý? Možno máš túto psychickú chorobu!

Poruchy vnímania svojho tela a príjmu potravy sú tu s nami od nepamäti. Najmä mladšie ženy majú niekedy problémy s bulímiou či anorexiou. O týchto poruchách sa hovorí relatívne často. Avšak, počul si niekedy o bigorexii? Táto nemenej závažná porucha vnímania svojho tela sa vyskytuje u mužov, ktorí sú posadnutí rastom svalov a dosiahnutím ideálnej formy s veľkým množstvom hmoty. Poďme si o tomto ochorení povedať viac.

8 príznakov nedostatku horčíka

8 príznakov nedostatku horčíka

Nedostatok horčíka, známy aj ako hypomagneziémia, je často prehliadaný zdravotný problém. Odhaduje sa, že nedostatkom horčíka trpí menej ako 2 % Európanov, ale toto percento je oveľa vyššie u pacientov v nemocniciach a na jednotkách intenzívnej starostlivosti a u ľudí s cukrovkou alebo poruchami spôsobenými užívaním alkoholu. V niektorých prípadoch môže byť nedostatok nedostatočne diagnostikovaný, pretože zjavné príznaky sa bežne objavia až vtedy, keď je hladina magnézia veľmi nízka.

7 tipov na strečing proti bolesti chrbta

7 tipov na strečing proti bolesti chrbta

Bolesť spodnej časti chrbta je pomerne častým zdravotným problémom, pretože ju môže spôsobiť mnoho faktorov. V niektorých prípadoch môže byť príznakom základného ochorenia, napríklad obličkových kameňov alebo akútnej pankreatitídy. Inokedy je to jednoducho vedľajší účinok sedavého spôsobu života alebo opakovaných pohybov.

6 najväčších mýtov o chudnutí

6 najväčších mýtov o chudnutí

O chudnutí existuje veľmi veľa článkov. Aj my sme už mnohými prispeli na tento blog a dúfame, že sme mnohým pomohli v tom, aby nerobili chyby pri formovaní svojej postavy. Chyby vznikajú hlavne kvôli mýtom, ktoré sa medzi ľudí dostali od ľudí z okolia. Ak niekto v okolí hovorí, že z jedenia po šiestej sa priberá, môžeš si pomyslieť, že to môže, ale aj nemusí byť pravda. Avšak, ak to hovorí v okolí viacero takýchto ľudí a stretávaš sa s tým roky, možno aj ty si myslíš, že to tak naozaj je. Veď by sa všetci nemýlili…alebo áno? Ďalším zdrojom mýtov, ktoré sa dostali k ľuďom sú časopisy s nekvalitnými autormi, ktorí tieto mýty ešte viac rozširujú medzi masy. V dnešom článku si povieme o šiestich najčastejších mýtoch pri chudnutí.