loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKCIOVÁ PONUKA PRE VÁS

Do konca tejto ponuky ostáva iba:

DNI
HODÍN
MINÚT
SEKÚND

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

Kurkuma a jej využitie pre športovcov

Kurkuma a jej využitie pre športovcov

Ostal si prekvapený, prečo je na fitness blogu článok o kurkume? Prečo sa venujeme “obyčajnému koreniu”? Odpoveď je jednoduchá - kurkuma nie je len také obyčajné korenie a je veľmi zdravá a vhodná pre každého, komu záleží na svojom zdraví. Dá sa využiť ako korenie do jedál, ale mnohí fitness nadšenci si pridávajú kurkumu aj do smoothie alebo ju zapíjajú len tak s vodou rovnako ako vitamíny či minerály. V dnešnom článku si povieme, prečo to tak je a aké benefity ti kurkuma prináša.

Konopné produkty a ich obrovská paleta zdravotných benefitov

Konopné produkty a ich obrovská paleta zdravotných benefitov

Konope je všestranná a trvalo udržateľná rastlina, ktorá si získala významné uznanie pre svoje množstvo zdravotných benefitov a rozmanité využitie. Je nevyhnutné rozlišovať konope od jeho blízkeho príbuzného, marihuany, ktorá je u nás stále ilegálna. Tej sa v tomto článku nebudeme venovať. Na rozdiel od marihuany konope obsahuje minimálne množstvo THC, psychoaktívnej zlúčeniny, ktorá je zodpovedná za "opojenie" spojené s užívaním marihuany. Dnes si v článku povieme viac o tejto zdravej rastline, z ktorej sa vyrába široká paleta produktov vhodná nielen pre športovcov, ale pre všetkých ľudí.

Chróm - všetko, čo o ňom potrebuješ vedieť

Chróm - všetko, čo o ňom potrebuješ vedieť

Chróm je minerál, o ktorom sa veľmi často nehovorí. Ostáva v tieni vápnika, horčíka či zinku a málokto sa venuje jeho suplementácii. Málokto tiež vie, aký je v našom tele potrebný a prospešný. Rozhodli sme sa preto chrómu povenovať a vysvetliť jeho funkciu v tele. Povieme si tiež, v ktorých potravinách sa nachádza a aké benefity dáva nášmu telu.

7 spôsobov, ako zvýšiť svoju bežeckú vytrvalosť

7 spôsobov, ako zvýšiť svoju bežeckú vytrvalosť

Či už si skúsený maratónec, alebo začiatočník, ktorý chce zlepšiť svoju bežeckú vytrvalosť, existujú rôzne stratégie, ktoré môžeš použiť na zlepšenie svojho výkonu. Zvyšovanie bežeckej vytrvalosti zahŕňa kombináciu kvalitného a plánovaného tréningu, správnej výživy, primeranej regenerácie a správneho mindsetu. V tomto článku sa budeme venovať siedmim účinným spôsobom, ako zvýšiť bežeckú vytrvalosť a posunúť tvoju kondíciu na vyššiu úroveň.