loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

Ako dosiahnuť dlhovekosť

Ako dosiahnuť dlhovekosť

Väčšina ľudí, ktorí sa venujú cvičeniu a zdravej výžive nemajú za prioritu len vzhľad a silu. Áno, vyzerať dobre a byť silný je super, ale okrem týchto benefitov prináša zdravý životný štýl aj iné benefity a v prvom rade je to podpora dlhovekosti.

Komplexný prístup k fitness životnému štýlu

Komplexný prístup k fitness životnému štýlu

Väčšina článkov, ktoré nájdeš nielen u nás na blogu, ale na celom internete, sa venuje len jednej, veľmi úzko zameranej téme. To je správne, nie je na tom nič zlé, ale máme pocit, že tu chýba článok, ktorý bude pokrývať fitness a zdravý životný štýl ako celok. Nebudeme v tomto článku hovoriť o tom, či je lepšie po tréningu vypiť ihneď 30 gramov proteínu alebo by si mal čakať presne 17 minút od posledného opakovania a až potom ho vypiť pre najlepší účinok. Nebudeme tiež hovoriť o špecifických účinkoch niektorých vitamínov alebo predtréningových púmp. Budeme si tu hovoriť o tom, ako by mal mať každý človek, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie nastavené myslenie a na čo by mal sústrediť svoju pozornosť a na čo nie.

Silné a guľaté ramená. Najlepšie cviky a tipy ako si vybudovať veľké a guľaté ramená

Silné a guľaté ramená. Najlepšie cviky a tipy ako si vybudovať veľké a guľaté ramená

Ramená sú partiou, ktorá okamžite dá okoliu vedieť, že sa venuješ silovým športom. Ľudia, ktorí necvičia majú väčšinou malé a nevýrazné ramená a nemajú V-tvar trupu. Naopak, aktívni cvičenci sú okamžite aj na kilometer ľahko identifikovateľní, lebo z diaľky vidno, že majú široké a veľké ramená a požadovaný V-tvar trupu. Áno, ten ovplyvňuje aj chrbát, ale práve ramená tento efekt znásobujú.

Veľké a silné nohy. Najlepšie cviky a tipy ako si vybudovať silné a perfektne tvarované stehná

Veľké a silné nohy. Najlepšie cviky a tipy ako si vybudovať silné a perfektne tvarované stehná

Obrovské a silné stehná nie sú len pre strongmanov. Sú úplne pre všetkých nadšencov fitness a zdravej stravy. Budovanie svalnatej, dobre vyzerajúcej a najmä zdraviu prospešnej postavy nie je len o vrchu tela, ale o celkovom rozvoji a symetrii. Preto je potrebné dbať rovnako ako na vrch tela, tak aj na jeho spodok a najmä teda na stehenné svaly, ktoré tvoria väčšinu objemu spodnej polovice tela. Pre niektorých mužov sú nohy nie veľmi dôležitá a nie veľmi obľúbená partia. Naopak, pre ženy sú nohy veľmi dôležité a štandardne sa v tréningoch zameriavajú na túto časť tela oveľa viac ako muži.