loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

3+1 Zadarmo: Nitro Gold Pro Enzy Fusion - Biotech USA

3+1 Zadarmo: Nitro Gold Pro Enzy Fusion od firmy Biotech USA: SUPER AKCIA !!!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vyskúšajte širokú škálu aktívnych zložiek nášho doteraz najprogresívnejšieho proteínu!

Kto potrebuje Nitro Gold Pro?

 • Športovci ktorí chcú zväčšiť suchú svalovú hmotu
 • Kulturisti
 • Každý kto chce dosiahnuť svoje ciele

Aké sú jeho prednosti?

 • Obsahuje vysokokvalitné proteíny z 8 rôznych zdrojov bielkovín
 • Je výborný pred a po tréningu.
 • Obsahuje tráviace enzýmy a prebiotiká pre lepšie zužitkovanie bielkovín
 • Vďaka rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcim proteínom buduje svaly a podporuje regeneráciu v trvaní 3-4 hodín
 • Dodáva BCAA (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Glutamín, glutamínové peptidy a Creatine pH-X pre extrémny rast svalov

BCAA, Glutamín, Creatine pH-X:

Každý kto berie budovanie svalov vážne, pozná dôležitosť príjmu dostatočného množstva BCAA, glutamínu a kreatínu. Nitro Gold Pro Vám v dvoch dávkach dodá všetko čo potrebujete:

 • 8 g BCAA s najlepším zložením leucín:izoleucín:valín v pomere 2:1:1
 • 10 g glutamínu a prekurzorov, veľmi dôležitá aminokyselina pre budovanie svalov
 • 2 g Creatine pH-X, pufrovaný kreatín, pri ktorom nie je potrebná nasycovacia fáza a nezadržiava vodu

Dávkovanie

Zmiešajte 30 g prášku s 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte denne aspoň 2 dávky. V tréningové dni užívajte jeden nápoj do 30 minút po tréningu, druhý medzi jedlami. V netréningové dni užívajte jeden nápoj ráno a druhý večer.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživová hodnota: 30 g 60 g % ODD 60 g
Energetická hodnota 527kJ/126 kcal 1044kJ/252 kcal
Protein FUSIONTM
mikrofiltrovaný srvátkový proteinový izolát a koncentrát, s enzýmami upravovaný srvátkový proteinový hydrolyzát, mliečny proteinový izolát, micelárny kazeín, srvátkové peptidy, kalcium kazeinát, vaječný bielok, + extra glutamín a glutamínové peptidy,+ extra BCAA (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín) 21,9 g 43,8 g
Sacharidy (prirodzené sa vyskytujúce v proteínoch) 2,9 g 5,6 g
Tuky 1,75 g 3,5 g
Creatine pH-X (pufrovaný kreatín) 1 000 mg 2 000 mg
PreZyneTM Digestive System
Xylitol 900 mg 1 800 mg
Prebiotics 400 mg 800 mg
Bromelaín 250 mg 500 mg

Zloženie

Guarová guma (E412), príchuť, chlorid sodný, sladidlo (sukralóza [E955]), podľa príchute: Chocolate Butter Cream (čokoláda): kakaový prášok; Chocolate Strawberry (čokoláda-jahoda): kakaový prášok, karamelový sirup; Strawberry Banana (jahoda-banán): farbivo (E124); Chocolate Orange (čokoláda-pomaranč): kakaový prášok, karamelový sirup; Chocolate Coconut (čokoláda-kokos): kakaový prášok, karamelový sirup; Vanilla Coconut (vanilka-kokos): farbivo (beta-karotén); Chocolate Caramel (čokoláda-karamel): kakaový prášok, karamelový sirup; Chocolate Marzipan (čokoláda-marcipán): kakaový prášok; Piña Colada: farbivo (beta-karotén).

100 g aminokyselín obsahuje: esenciálne aminokyseliny (EAAs): Leucín (BCAA) 9094 mg, Lyzín 5924 mg, Valín (BCAA) 4838 mg, Izoleucín (BCAA) 4137 mg, Fenylalanín 4029 mg, Treonín 3186 mg, Tryptofán 1408 mg, Metionín 1350 mg; podmienečne esenciálne aminokyseliny (CAAs): Glutamín 24043 mg, Arginín 6946 mg, Prolín 4510 mg, Tyrozín 3326 mg, Histidín 2705 mg, Cysteín 2478 mg; neesenciálne aminokyseliny (NAAs): kyselina Asparágová 10289 mg, Serín 4621 mg, Alanín 4007 mg, Glycín 3329 mg.

Upozornenie

Prípravok skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. E124: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Prípravok nie je vhodný pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Alergény: mlieko, vajcia. Môže obsahovať stopy sóje. Obsahuje fenylalanín.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO