loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Size Max od MEX

Size Max - MEX: Kvalitný prvotriedny weight-gainer s ultimatívnym, unikátnym a vysokoúčinným zložením.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

- kvalitný 27% gainer za super cenu !!!

Trénujete síce pravidelne, poctivo a ťažko, ale napriek tomu frustrujúco zisťujete, ža sa Vaše napredovanie poslednou dobou spomalilo alebo dokonca úplne zastavilo? Alebo si už ani nepamätáte, kedy ste naposledy vôbec zaznamenali nejaké badateľné svalové prírastky, a už dlhú dobu pri pohľade na váhu vidíte so sklamaním svoju hmotnosť stagnovať stále na rovnakom čísle? Ak teda patríte taktiež k športovcom, ktorí majú pocit, že medzi nimi a ich vytúženými cieľmi budovať nové a tvrdé svaly akoby stál akýsi pevný múr, ktorý nemôžu preraziť, a všetka tá námaha, úsilie a snaha vychádzajú úplne na zmar, potom je najvyšší čas zamyslieť sa nad tým, čo je hlavnou príčinou Vašej zdrvujúcej a znechucujúcej stagnácie: Vybudovanie veľkých svalových a silových prírastkov je podmienené nielen pravidelným a intenzívnym tréningom, ale taktiež ďalším rovnako dôležitým faktorom - správnou výživou, ktorá zohráva v kulturistike extrémne dôležitú a absolútne nenahraditeľnú rolu!

Vedci v tíme firmy MEX veľmi dobre vedia, že pre kvalitné svalové masy potrebuje každý bodybuilder v prvom rade aj vysoko-kvalitnú prvotriednu športovú výživu. A ich ráznou odpoveďou na prekonanie stagnácie a požiadavky dosiahnúť masívne svalové prírastky je nový a jedinečný objemový produkt MEX Size Max: Kvalitný prvotriedny weight-gainer s ultimatívnym, unikátnym a vysokoúčinným zložením, navrhnutým špeciálne s dôrazom na prekonanie každej stagnácie, ktorý naštartuje Váš rast svalov a sily na maximum - pomôže Vám dosiahnúť maximálny nárast sily a masívnej svalovej hmoty bez zbytočného tuku a posunie Vás nekompromisne smerom vpred k naplneniu Vaších športových očakávaní a cieľov!

MEX Size Max obsahuje prvotriednu biologicky vysoko-hodnotnú komplexnú zmes rýchlo, stredne rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich proteinov: ISO / WPI-95 (95 % whey proteín izolát), WPC-85 (85 % whey proteín koncentrát), MPI (mliečny proteínový izolát), MPC (mliečny proteínový koncentrát), EA (vaječný proteín - albumín) a CC (kazeín - kazeinát vápenatý). Tento perfektný proteinový matrix pomáha zásobovať Vaše svaly po dlhú dobu vysoko-kvalitnými stavebnými látkami, urýchľovať regenaráciu a udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu.

Dobrým výsledkom je dosiahnúť za relatívne krátke obdobie masívne a viditeľné rázne svalové prírastky. Avšak ešte omnoho lepším výsledkom je získať za rovnakú dobu rovno tú istú masívnu a tvrdú svalovú hmotu, ale bez tuku! Preto je MEX Size Max takmer úplne bez cukru! Mex Size Max nepoužíva lacné ovocné cukry, tak ako to ro robí väčšina iných výrobcov u ich “lacných” gainerov! Takže Size Max Vám pomôže vybudovať ozajstné svaly, nie tuk!! Komplexné uhľohydráty (sacharidy) poskytujú telu dlhodobé, stabilné a rovnomerné dodávky energie, čím pomáhajú vytvoriť ideálne podmienky a prostredie pre maximálny rast nových a masívnych svalov. Organický ovos a jačmeň majú nízky glykemický index (GI) a sú to pre organizmus nielen postupne a pomaly trávené vysokohodnotné zdroje uhľohydrátov a jedny z najlepších možných energetických zdrojov vysokého príjmu kalórií, ale súčasne majú i vysoký obsah vlákniny - ktorá vynikajúco pomáha kontrolovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi, a navyše prináša aj veľa ďalších prospešných účinkov pre zdravie, ktoré iné zdroje uhľohydrátov neposkytujú. MEX Size Max má nízky obsah tukov, ktoré sú vo forme esenciálnych mastných kyselín - čiže tzv. zdravých a ľudskému telu prospešných tukov. Tieto zdravé tuky pomáhajú organizmu naopak spaľovať nežiadúci tuk, namiesto jeho ukladania do formy tukových zásob, a sú taktiež ešte aj užitočné a nápomocné pri trávení a regenerácií svalov, ale odlišným spôsobom ako uhľohydráty a vláknina.

Mex Size Max je navyše obohatený aj o prídavok Leucínu, Izoleucínu, Valínu (BCAA) a L-Glutamínu (vo forme vysokoefetívnej Glutamínových peptidov) - 4 veľmi dôležitých antikatabolických a anabolických aminokyselín, ktoré pomáhajú dosiahnúť výrazne rýchlejšiu regeneráciu a vytvoriť anabolické prostredie v organizme pre získanie čo najlepších svalových prírastkov. Protein.sk: Mex Size Max je doplnený taktiež aj o kyselinu Alfa-lipoovú a komplexnú vyváženú zmes všetkých dôležitých vitamínov a minerálov, a tráviace enzými pre čo najlepšie využitie v organizme.

Mex Size Max je unikátny weight-gainer s premysleným a vysokoúčinným zložením, ktorý je perfektnou voľbou pre perfektný rast nových masívnych a tvrdých svalových prírastkov bez zbytočného tuku, gainer ktorý opäť nekompromisne naštartuje Vaše napredovanie v posilovni a naplní Vaše náročné očakávania!

Dávkovanie

Rozmiešajte 3 kopcovité odmerky (cca. 113 g) MEX Size Max v 350 - 400 ml vody alebo mlieka. Užite 2 dávky denne - ideálne so 7-8 hodinovým odstupom medzi nimi, najlepšie prvú ráno a druhú po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (3 kopcovité odmerky, cca 113 g) príchuť vanilka: kalórie 1867 kJ/435 kcal, tuky celkom 3,5 g, z toho saturované tuky 2 g, trans tuky 0 g, cholesterol 55 mg, sodík 90 mg, draslík 145 mg, uhľohydráty celkom 77 g, vláknina 7 g, cukry 6 g, bielkoviny 25 g. Vitamíny a minerály: Vitamín A 675 iu, Vitamín D 40 iu, Vitamín E 3,5 iu, Vitamín C 18 mg, Thiamín 1,1 mg, Riboflavín 300 µg, Niacín 3,6 mg, Vitamín B6 1,4 mg, Vitamín B12 2,5 µg, Kyselina listová 50 µg, Biotín 100 µg, Vápnik 20 mg, Magnézium 13 mg, Zinok1,1 mg, Meď 250 µg, Selén 7 µg. Aminokyseliny v jednej dávke: Kyselina glutamová 4,4 g, Leucín 2,25 g, Izoleucín 1,12 g, Valín 1,11 g.

Zloženie

MEX SUSTAINED RELEASE PROTEIN MATRIX [Whey Matrix (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate), Milk Protein Concentrate Isolate, Glutamine Peptides, L-Glycine, Calcium Caseinate, Egg White Albumin Protein, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine]. MEX CLEAN CARB MATRIX [Modifikovaný zemiakový a kukuričný škrob, ryžový škrob, organická ovsená múka, organický jačmeň s vysokou molekulovou hmotnosťou, Inulín (z čakanky)]. MEX LIPOSORB MATRIX [stredne rozvetvené triglyceridy (MCT), prášok z ľanových semienok]. MEX VITA-MIN MATRIX [Retinyl Acetate, Cholecalciferol, DL-Alpha Tocopheryl Acetate, kyselina askorbová, Thiamin mononitrate, Riboflavin 5 Sodium Phosphate, Nicotinamide, Pyridoxine HCI, Cyanocobalamin, Pteroylmonoglutamic Acid, D-Biotin, Calcium Carbonate, Magnesium Oxide, Zinc Oxide, Potassium Chloride, Copper Oxide, Sodium Selenite], sušené odstredené mlieko, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, sójový lecitín (emulgátor), acesulfam K.

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, vajcia, sóju a lepok. Vyrobené v zariadení, ktoré spracúva aj orechy a morské plody.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO