+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

12 Gauge Shotgun - VPX

Hlavný obrázok 12 Gauge Shotgun - VPX
12 Gauge Shotgun - VPX
 
 • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

12 Gauge ShotGun - VPX je prvým výrobkom svojho druhu, ktorý používa synergické zmesi účinných látok v kombinácii s farmaceutickým prepravným systémom.


Popis produktu

Najnovšie a najsilnejšie zloženie tejto obľúbenej predtréningovej pumpy.

Prečo by sta mali užívať 12 GAUGE SHOTGUN?

 • Bezkonkurenčná tréningová intenzita, duševná čulosť a koncentrácia
 • Zvyšuje retenciu telového kreatínu
 • Plnosť svalov a napumpovanie
 • Sila, výkon a vytrvalosť
 • Zlepšenie separácie svalov
 • Zlepšenie uvoľňovanie oxidu dusnatého
 • Patentovaná zložka Covalex
 • 1,3 DMAA Free!

Fyziologická funkcia: rýchlosť resyntézy ATP, stimulátor CNS, zvyšuje uchovávanie kreatínu a intramuskulárneho karnozínu v celom tele, stabilizuje pH, inhibítor únavy, výbušná sila, extrémne napumpovanie a príval energie. Obsahuje myogénny regulačný faktor (MRF) a zložky 2 GAUGE SHOTGUN a FRICTIO. Produkty firmy VPX ako jediné obsahujú patentované viazané zložky kreatínu a leucínové peptidy.

 • 12 GAUGE SHOTGUN prináša extrémnu duševnú bystrosť a intenzívnu energiu pre maximálny výkon v posilňovni. Zvýšenie myogénnych regulačných faktorov o 515% je špeciálne vyvinuté na Baylor University v pôvodnom NO-Shotgun. Rovnaký proces bol vykonaný aj pri rozvoji nových produktov a to vrátane 12 GAUGE SHOTGUN.
 • 12 GAUGE SHOTGUN je určený pre pokročilých športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej hmoty a telesnej výkonnosti. Užívajte 12 GAUGE SHOTGUN s opatrnosťou. Pre jeho extrémnu silu neužívajte viac ako jednu odmerku denne.
 • Nový 12 GAUGE SHOTGUN má oveľa silnejší stimulačný efekt a pôsobí ako čerpadlo krvi do vašich svalov a tým zväčšuje ich objem.

Dávkovanie

Neužívajte s produktmi, ktoré obsahujú kofeín, alebo iné stimulantmi. Zmiešajte jednu odmerku s 200-250 ml vody. Na začiatku začínajte s polovicou odmerky pre zistenie tolerancie. Užívajte 30-45 minút pred športovým výkonom. Na rozdiel od iných produktov tu vám postačuje jedna odmerka a nikdy toto množstvo neprekračujte.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (14 g)
Počet dávok v balení: 28

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 16 -
Sodík 5 mg 0%
Sacharidy celkom 4 g 2%
Folate (Folic Acid) 40 mcg 10%
Vitamín B6 (Pyrdoxine HCl) 100 mcg5%

Proprietary Muscle Volumizing, NO2, Inulinotrophic & Amino Acid Blend 5752 mg -
Friction Energy & Meltdown Fat Oxidation Technology 500 mg -
Power, Speed, Strength and Endurance Matrix 1315 mg -
Carbonx Novel High Molecular Weight Carb Blend 4000 mg -

Upozornenie

Nepoužívajte ak ste nedosiahli 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Vždy konzultujte s lekárom pred zahájením akejkoľvek diéty a/alebo vykonávaním cvičebného programu. Poraďte sa s lekárom, alebo osobou oprávnenou pre kvalifikovanú zdravotnú starostlivosť pre profesionálne použitie tohto výrobku, ak máte, alebo máte v rodinnej anamnéze srdcové ochorenia, ochorenia štítnej žľazy, cukrovku, vysoký krvný tlak, depresie alebo iné psychiatrické ochorenia, zelený zákal, ťažkosti pri močení, zväčšenie prostaty, alebo ak užívate MAO inhibítory, alebo iné lieky. Doplnky obsahujúce efedrín, pseudoefedrín, alebo phenylpropanolamine (prísady nájdené v niektorých liekoch na alergiu, astmu, kašeľ, alebo spaľovačoch tuku). Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu ochorení.


Video


Hodnotenie

2.3
2 hodnotenia

Novinky