loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

100% Whey Protein Concentrate - Fitness Authority

100% Whey Protein Concentrate - Fitness Authority je chutný a výživný proteínový koktail vyrobený z koncentrátu srvátkovej bielkoviny.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Chutný a výživný proteínový koktail vyrobený z koncentrátu srvátkovej bielkoviny. 100% Whey Protein Concentrate je vhodný ako doplnok vašej každodennej stravy. Obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny a je určený pre fyzicky aktívne osoby so zvýšenou potrebou ich príjmu.

Výhody:

  • 23 g vysoké množstvo bielkovín v každej dávke
  • Prispieva k nárastu svalovej hmoty
  • Pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • Pomáha udržiavať zdravé kosti
  • Veľmi dobrá rozpustnosť a vynikajúcu chuť

100% Whey Protein Concentrate je vysoko kvalitný proteínový nápoj získaný z vysoko kvalitného srvátkového proteínového koncentrátu, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrým profilom aminokyselín. Každých 30 g produktu poskytuje až 23 g vysoko kvalitných bielkovín. Konzumácia dostatočného množstva bielkovín pozitívne ovplyvňuje dusíkovú bilanciu, čo bráni katabolizmu a podporuje anabolické procesy zodpovedné za rast svalového tkaniva.

Proteínové prípravky sú vhodné pre športovcov a osoby so zvýšenou fyzickou aktivitou. S príjmom kvalitných bielkovín súvisí aj radikálny posun v zlepšení športových výsledkov. 100% Whey Protein Concentrate pomáha udržiavať zdravé kosti, chráni svalstvo počas redukčnej diéty a zásobuje organizmus bielkovinami potrebnými pri budovaní svalovej hmoty.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku prášku (30 g) v 200 ml studenej vody alebo mlieka. Užívajte pred tréningom alebo ihneď po ňom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (30 g)
Počet dávok v balení: 76
Výživové hodnoty: (príchuť čokoláda) v 1 dávke (30 g) v 100 g
Energetická hodnota 456 kJ / 108 kcal 1518 kJ / 359 kcal
Tuky 2,1 g 7,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g 4,9 g
Sacharidy 1,2 g 3,9 g
z toho cukry 1,1 g 3,8 g
Vláknina 0,1 g 0,3 g
Bielkoviny 21,0 g 70,0 g
Soľ 0,33 g 1,1 g
Aminokyselinový profil v 100 g
L-leucín 9,90 g
L-izoleucín 5,78 g
L-valín 5,69 g
BCAA celkom: 21,37 g
L-serín 4,55 g
kyselina L-asparagová 8,41 g
kyselina L-glutamová 12,79 g
L-arginín 3,07 g
Glycín 1,84 g
L-histidín 1,66 g
L-treonín 6,39 g
L-alanín 4,55 g
L-prolín 2,63 g
L-tyrosín 2,89 g
L-tryptofan 1,40 g
L-fenylalanín 3,15 g
L-lyzín 7,53 g
L-metionín 1,93 g
Cysteín 2,10 g

Zloženie

Srvátkový proteínový koncentrát, príchute, kakao, zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), soľ, sladidlo (sukralóza).

Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Obsahuje mliečne alergény. Obsahuje sladidlá. Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku výrobku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. V čase užívania výrobku je doporučená vyvážená strava a zdravý životný štýl. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO