loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

100% Pure Whey Gold - Mega Pro Nutrition

100% Pure Whey Gold - Mega Pro Nutrition: je kvalitný, chutný a ľahko rozmiešateľný !
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

100% PURE WHEY GOLD je kvalitný, chutný a ľahko rozmiešateľný ! 100% Pure Whey Gold je pre Vás tou správnou voľbou. Dodajte svojmu telu svaly bez nežiaduceho tuku.


100% Pure Whey Gold má nízky obsah tuku a je ľahko stráviteľný. Je to proteín s vysokým obsahom vysoko kvalitných bielkovín a glutamínu a je zdrojom všetkých esenciálnych aminokyselín.

Každá dávka 100% Pure Whey Gold obsahuje 22 g bielkovín a všetkých esenciálnych aminokyselín potrebných každý deň pre podporu rastu a budovania svalov.

Výhody:

  • Výborná chuť!
  • Neobsahuje aspartám
  • Proteín pripravený ultramikrofiltráciou bielkovín
  • Vysoký podiel aminokyselín
  • S obsahom glutamínu

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml vody alebo mlieka. Doporučujeme denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú dávku po tréningu a tretiu pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 32 g % DV *
Sacharidy 6 g 1 %
Bielkoviny 22 g 44 %
Tuky 1,3 g 3 %
Cholesterol 45 mg 15 %
* - % DV - denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Whey Protein Blend (Micro Ultra Filtered Whey Protein Concentrate, Whey protein Isolate, Whey Powder), Natural And Artificial Flavors, Xanthan Gum, Acesulfame, Potassium, Sucralose, (Chocolate flavour contains cocoa powder).

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO