loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

100% Plant Protein od Scitec Nutrition

100 % Plant Protein od firmy Scitec Nutrition z výnimočne čistého Pisane® bielkovinového izolátu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

 • 100 % Plant Protein je vyrobený zo 100 %-nej hrachovej bielkoviny.
 • Hrachová bielkovina patrí medzi najlepšie bielkoviny rastlinného pôvodu čo sa týka nutričných hodnôt.
 • Vedecké výskumy poukazujú na to, že jej profil esenciálnych aminokyselín ju robí ideálnou pre konzumáciu
 • Vynikajúcim obsahom glutamínu, lyzínu a BCAA je podobná srvátkovej bielkovine, naviac z pohľadu obsahu arginínu je omnoho lepšia než srvátková bielkovina.
 • Pomer trávenia hrachovej bielkoviny je veľmi veľký, až 98 %-ný. Navyše táto bielkovina účinne potláča pocit hladu pretože sa pomaly trávi.
 • 100 % Plant Protein je založený na veľmi čistej surovej látke: na belgickom Pisane® hrachovom bielkovinovom izoláte, ktorý pochádza z pestovaného žltého hrachu z daného regiónu. Je absolútne prírodný a bez GMO, s približne 90 %-ným obsahom bielkovín. Získavanie sa uskutočňuje na základe jedinečného mokrého procesu, bez použitia organických rozpúšťadiel a hexánu. Pestovaný hrach si nevyžaduje hnojenie a polievanie umelými hnojivami. Z pohľadu na životné prostredie je veľmi „zelený“, pretože hrachová úroda je z daného regiónu a jeho „uhlíková stopa“ je nízka.
 • Nie každý toleruje bielkoviny živočíšneho pôvodu, obzvlášť nie mliečne bielkoviny. Práve pre nich ponúka riešenie 100 % Plant Protein. Aj v prípade ak vám živočíšne bielkoviny nespôsobujú ťažkosti je táto hrachová bielkovina dobrým doplnkom. Odporúča sa pravidelná rotácia bielkovinových zdrojov (v jednom týždni srvátka, ďalší týždeň hrach, atď.), pretože 100 % Plant Protein je krémový a sladký a možno z neho pripraviť chutný nápoj. Jeho svet chutí je jedinečný.
 • Vysokým obsahom bielkovín vysokej kvality v každej dávke je vynikajúcou formulou vhodnou ako energetický nápoj pred tréningom a regeneračný nápoj po tréningu.
 • Bielkoviny obsiahnuté v produkte prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Výhody:

 1. Až 21 g bielkovín v dávke
 2. Bez lepku
 3. Bez laktózy
 4. Bez obsahu mlieka
 5. Bez GMO
 6. Rastlinný pôvod
 7. Vhodné pre vegánov

Dávkovanie

Zmiešajte ¾ odmerky (30 g) s 300 ml vody. Konzumujte v prvom rade po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3/4 odmerky (30 g)
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty: v 30 g v 100 g
Energetická hodnota 428 kJ/102 kcal 1 424 kJ/339 kcal
Tuky 1,3 g 4,3 g
z toho nasýtené tuky 0,7 g 2,3 g
Sacharidy 1,5 g 5,0 g
z toho cukry 1,4 g 4,7 g
Bielkoviny 21 g 70 g
Soľ 1,5 g 5,0 g
Typický aminokyselinový profil: (% bielkovín)
L-Alanín 4,3
L-Arginín 8,7
L-Asparágová kyselina 11,5
L-Cysteín 1,0
L-Glutamín 16,8
Glycín 4,1
L-Histidín 2,5
L-Izoleucín 4,5
L-Leucín 8,4
L-Lyzín 7,2
L-Metionín 1,1
L-Fenylalanín 5,5
L-Prolín 4,5
L-Serín 5,3
L-Treonín 3,9
L-Tryptofán 1,0
L-Tyrozín 3,8
L-Valín 5,0

Zloženie

Pisane® C9 izolát hrachovej bielkoviny, arómy (čokoládovo-pralinková, biela čokoláda), nízkotučný kakaový prášok (10-12 %), chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), zahusťovadlo (xantánová guma).

Upozornenie

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môžu poškodiť obal.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO