+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

100 % Creatine Micronized - Dymatize

Hlavný obrázok 100 % Creatine Micronized - Dymatize
100 % Creatine Micronized - Dymatize 100 % Creatine Micronized - Dymatize
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

100 % Creatine Micronized - Dymatize: Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti.


Popis produktu

100% pure farmaceutická kvalita. Kreatín od Dymatize je vyrábaný s použitím len tých najdokonalejších technológií a v súlade s Internacionálnou Molekulárnou Formulou: C4H9N3O2H2O. 

Plus bola použitá technológia 180 mikrónov, ktorá zaisťuje správny rozptyl molekúl kreatínu. Čiže je to jeden z najkvalitnejších kreatínov na svete.


Dávkovanie

  1. Užívanie kreatínu:
  2. Naberacia fáza: Behom prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka 5 g = čajová lyžička. Užívajte denne ráno nalačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
  3. Udržovacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní. Užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.
  4. Pokiaľ chcete s užívaním kreatínu pokračovať aj po ukončení udržovacej fázy, začnite opäť naberaciu fázu pre zvýšenie hladiny kreatinu vo svaloch. Po ukončení druhej udržovacej fázy doporučujeme nahradiť kreatín iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.
  5. Užívanie kreatínu pre energizáciu pri športovom výkone: Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebujú uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Doporučujeme tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom...
  6. Užívajte 1 dávku (= 5g) 30 min pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, prípadne v iontovom nápoji.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (300 g) 60
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Počet dávok v balení: (1 000 g) 200
Hodnoty jednej dávky
Creatin Monohydrate 5 000 mg

Zloženie

100 % Creatine Monohydrate


Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote robiť 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. 


Hodnotenie

4.8
6 hodnotení

Novinky