+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

100 % Casein Combat - Muscle Pharm

Hlavný obrázok 100 % Casein Combat - Muscle Pharm
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

100 % Casein Combat - Muscle Pharm: Micelárny kazeín ako zdroj bielkovín pracuje nadčasovo aby priniesol výsledky.


Popis produktu

  • Ideálny nočný zdroj bielkovín
  • 28 g pomaly tráviacich bielkovín v jednej dávke!
  • Obsahuje tráviace enzýmy a probiotiká
  • Bez gluténu

Obnovujte vaše svaly zatiaľ, čo budete spať.

Zmes obsahuje navyše enzymatickú a probiotickú zmes. Môžete si byť istí, že každý gram sa dokonalo  vstrebe a vaše svaly budú maximálne zregenerované.

COMBAT 100% MICELLAR CASEIN PROTEIN zabezpečujete organizmu dlhotrvajúce, pomalé uvoľňovanie bielkovín a aminokyselín. V prípade, že nemáte po ruke klasické jedlo, 100% MICELLAR CASEIN PROTEIN vykryje toto okno a vy môžete byť pokojní, pretože svaly sú zásobené živinami. Tým, že je v zmesi pridaná tráviaca a probiotická zložka, dostávate nový štandard v kategórii bielkovinových preparátov. Rýchlejšia regenerácia, tvrdší tréning a najmä výsledky!

Micelárny kazeín:

Micelárny kazeín predstavuje zdroj bielkovín s pomalým uvoľňovaním. Aminokyseliny z neho sa do organizmu uvoľňujú po dobu niekoľkých hodín. Vedecké štúdie dokazujú, že pomalé trávenie bielkovín napomáha chrániť svalovú hmotu pred jej deštrukciou. MusclePharm využíva najvyššiu kvalitu micelárneho kazeínu.

Tráviace enzýmy a probiotiká:

Tráviace enzýmy pomáhajú rozkladať potravu pozdĺž tráviaceho traktu. Zlepšuje sa tým celková absorpcia živín. COMBAT 100% MICELLAR CASEIN PROTEIN obsahuje 60 mg probiotickej zmesi na pomoc pri trávení a vstrebávaní kľúčových bielkovín, takže váš žalúdok nebude vôbec zaťažený. Môžete si byť istí, že každý gram produktu bude využitý.


Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku s 250 ml vody, mlieka, alebo ovocnej šťavy. Užívajte pred spaním, alebo počas dňa namiesto jedla.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (34 g) % DV*
Počet dávok v balení: 53
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal *
Kalórie z tuku 5 kcal *
Tuk celkom 0,5 g 1 %
Saturovaný tuk 0 g *
Trans tuk 0 g *
Cholesterol 15 mg 5 %
Sodík 75 mg 3 %
Draslík 100 mg 3 %
Sacharidy celkom 3 g 1 %
Vláknina 2 g 8 %
Cukry 1 g *
Bielkoviny 28 g 56 %
Vápnik 715 mg 71 %
Železo 0,2 mg 1 %
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Micelárny kazeín, prírodné a umelé príchute, inulín, morská soľ, guarová guma, xantánová guma, celulózová guma, acesulfam draselný, sukralóza, Enzyme Blend (proteáza, laktáza).

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Produkt obsahuje mlieko a sóju. Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať aj zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sójové bôby, kôrovce, ryby, orechy, pšenicu a arašidy.
 
Upozornenie: Tento výrobok je určený len ako doplnok stravy. Nepoužívajte ako jediný zdroj výživy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky