loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

1.M.R Original - BPI Sports

1MR je originálna ultra koncentrovaná a extra silná predtréningová formula. Pomôže vám urobiť vždy ešte jedno opakovanie naviac!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

U nás najnovšie ORIGINAL zloženie! 1MR je originálna ultra koncentrovaná a extra silná predtréningová formula. Pomôže vám urobiť vždy ešte jedno opakovanie naviac!

Výhody:

  1. najsilnejší doplnok pred tréningom bez dopingových látok!
  2. bez 1,3 DMAA
  3. energia a sústredenie počas tréningu
  4. zlepšenie sily
  5. nepotrebujete viac ako 1 odmerku!
  6. zažite najlepšie tréningy svojho života

1MR je najrýchlejšie a najlepšie predávaný koncentrovaný doplnok na planéte. Výrobok si vyberajú tí najnáročnejší športovci, od amatérov až po vrcholových profesionálov. Je jedno akému športu sa venujete s BPI bude vaša výdrž na maxime, budete silnejší a silnejší a vaša tréningová energia bude nekonečná.

Asi každý kto sa už nejaký piatok trápi v posilňovni vie, že práve posledné opakovania rozhodujú. S tým či prekonáte prach bolesti a urobíte ešte jedno opakovanie sa už nebudete trápiť sami – 1.M.R – ‚One More Rep‘ („ešte jedno opakovanie“ , „jedno opakovanie navyše“) vám pomôže ako žiadny iný doplnok.

Nové 1MR ma absolútne originálne zloženie, ktoré je skutočne ultra koncentrované. Všetko čo potrebujete je jedna odmerka 1MR. Kým pri ostatných produktoch, ktoré sa označujú ako ‚koncentrované‘ potrebujete 2-3 odmerky aby ste cítili poriadny účinok, pri 1MR to dosiahnete už z jednej dávky.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku prášku s približne 200-250 ml vody a vypite 15–30 minút pred tréningom. Užíva sa iba v tréningový deň. Vyhnite sa jedlu, nápojom, vrátane proteínových shakov hodinu po užití 1.M.R., aby sa neznížila účinnosť produktu. Neužívajte 4 hodiny pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (príchuť fruit punch) 1 odmerka (5g)
Kalórie 6 g
Počet dávok v balení: 28
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 6 kcal
Sacharidy 1,5 g
Cukry 0 g
Thiamín 1 mg
Niacín 30 mg
Pre-Workout 1MR™ and Pump Matrix (Proprietary) 3 500 mg
Beta-Alanine
Creatine
Taurine
L-Arginine Alpha Ketoglurate
Caffeine
Guarana (semienko)
Yerba Mate (list)
L-Tyrosine
Sausage Tree (koreň)
Orange
Psoralea (semienko)
Adhatoda (list)
Ginger (koreň)
Schisandra (ovocie)
Mocan (list)
Grape (semienko)

Zloženie

Maltodextrín, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, silica, sukralóza, acesulfame K, FD&C Red No. 40 a vitamín C( ako kysleina askorbová).

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy so srdcom, dysfunkcie alebo problémy pečene, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. Nekombinovať s alkoholom. Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Skladujte v suchu. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (etiketu) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky.

UPOZORNENIE!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO