loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

1+1 Zadarmo: Stimulus od Best Nutrition

Stimulus odďaľuje vznik únavy a skracuje regeneráciu. Predcízna kombinácia účinných látkok podporuje intenzívny a dlhodobý efekt.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

 1. maximálny športový výkon!
 2. enormný nárast objemu svalovej práce!
 3. vysoká odolnosť proti "kyslíkovému dlhu"!
 4. obmedzenie "pálenie svalov" poklesom tvorby laktátu!
 5. zvýšenie motivácie pre tréning a na prekonanie tréningovej stagnácie!

Obsiahnuté látky:

 • L-Tyrosine: proteinogenní (pre tvorbu proteínov využívaná) neesenciálna aminokyselina, nevyhnutná pre tvorbu hormónov štítnej žľazy (tyroxín a trijódtyronín), ktoré regulujú intenzitu metabolizmu. Súčasne zdroj tvorby neurotransmiterov (dopamínu, adrenalínu a noradrenalínu), ktorých optimálna koncentrácia je nutná pri náročnej fyzickej i psychickej činnosti vrátane odolnosti voči nepriaznivým vonkajším podmienkam. Moderný doplnok zvyšujúci motiváciu pre tréning a na prekonanie tréningovej stagnácie.
 • Beta-Alanine: neesenciálne, molekulárne neobvyklá neproteinogenní aminokyselina, ktorej použitie u športovcov preukázalo významný nárast objemu svalovej práce, zvýšením anaeróbnej i aeróbnej kapacity. Efekt je docielený vzostupom koncentrácie špecifického nitrosvalového dipeptidu CARNOSINE, ktorý vo svalových bunkách udržuje stabilné optimálne prostredie (koncentráciu vodíkových iónov - pH). Pokles tvorby laktátu (kyseliny mliečnej) obmedzí alebo oddiali obávané "pálenie" svalov.
 • Inosine: táto prirodzená látka zlepšuje schopnosť erytrocytov (červených krviniek) viazať kyslík (saturácia 02), čo zvýši efektívnosť jeho využitia svalovými bunkami. Výsledkom je zvýšenie aeróbnej kapacity a odolnosti proti vzniku "kyslíkového dlhu" (zvýšenie oxidačnej kapacity). Súbežne sa zlepšuje účinnosť srdcového výkonu a efektivita krvného obehu. Spolupôsobí s beta-alanínom resp. CARNOSINE proti "páleniu" svalov.
 • L-Malat-L-Citrulline: zlepšuje tvorbu energie, zvyšuje využitie kyslíka v tkanivách ako inozín tým zvyšuje výkonnosť, bez toho aby došlo k neprimeranej únave. Skracuje regeneráciu aktivitou pri detoxikácii amoniaku v cykle tvorby kyseliny močovej.
 • Taurín: prirodzene sa v organizme tvoriaci aj stravou prijímaná organická kyselina podobná aminokyselinám. Podporuje výkon srdca aj svalov kostrových, udržuje optimálnu vnútrobunkové prostredie v mozgu aj vo svaloch (iónovú rovnováhu) a stabilizuje kvalitu nervovosvalového prenosu. Obmedzuje nepriaznivý vplyv hypoxie (nedostatok kyslíka v tkanivách). Normalizuje metabolizmus tukov (a lipoproteínov).
 • Guarana extrakt: optimálny prírodný zdroj kofeínu (guaraninu) s postupným vstrebávaním vďaka vplyvu v extrakte prítomných saponínov a katechínov (významné antioxidanty). Pôsobí po dlhšiu dobu (4-6hodín) bez toho, aby následne došlo k útlmu.
 • Acetyl-L-carnitine: fyziologicky najúčinnejšia forma l-karnitínu pôsobí ako vo svaloch, tak v mozgu. Súčasne pôsobí ako antioxidant! Vo svaloch aktivuje tvorbu energie z vnútrobunkových tukov, v mozgu pôsobí obdobne ako acetylcholín, čo je neurotransmiter. Tým zvyšuje odolnosť voči fyzickému i psychickému stresu.
 • Prírodný kofeín (extrakt z kávy): stimuluje účinnosť krvného obehu i mozgu, podporuje premenu látok vrátane spaľovania tukov. Efekt je zdravotne priaznivý, je užitočný v športe rovnako ako v bežnom živote.

Dávkovanie

 1. Odporúčané dávkovanie pre podporu: vytrvalostného výkonu (trvanie nad 90min.): použite polovicu ampulky (12,5 ml) cca 15-30 minút pred začiatkom a zvyšnú polovicu (cca 12,5 ml) približne uprostred výkonu
 2. silovo-vytrvalostného výkonu: jedna ampulka (25ml) cca 30 minút pred začiatkom
 3. krátkeho silového výkonu: jedna ampulka (25ml) cca 60-45 minút pred začatím

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: na 25 ml
Glucose 4 750 mg
L - Tyrosine 1 000 mg
Beta - Alanine 1 000 mg
Inosine 1 000 mg
L-Malat-L-Citrulline 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
Guarana extract 10% caffeine 1 000 mg
Acetyl-L-carnitine 500 mg
Natural Caffeine 100 mg
Total natural Caffeine 200 mg

Zloženie

Voda, Glukóza, L-Tyrozín, Beta-Alanín, Inosin, L-Malat-L-citrullin, Taurín, Guarana extr.10% kofeín, Acetyl-L-karnitín, prírodný kofeín - extrakt z kávy, aróma, sladidlá: sukralóza a acesulfam K, konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný. Balené s ochrannou atmosférou N2

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO